Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування другого тижня

Зважування – етап, яким завершується кожен тиждень на проекті «Зважені та щасливі»-7. Хто показав кращий результат на другому тижні 7 сезону? Яка пара приєдналася до Анни та Дмитра, отримавши статус «найслабших»? Якої стратегії вирішила дотримуватися Руслана Писанка? Читайте в нашому матеріалі.

Дивіться також: Зважені та Щасливі 7 випуск 3 від 14.09.2017

Зважені та щасливі 7 випуск 2: результати зважування 07.09.2017

Дивитися онлайн: Зважені та Щасливі 7 випуск 2 від 07.09.2017 

Нагадаємо, що цього сезону учасники, які показали найгірші результати на зважуванні, отримують чорні футболки. А в кінці кожного третього тижня, пари в чорних футболках борються між собою на «Битві слабких». Хто ж приєднався до сім’ї Галич після другого зважування?

Першими на ваги стали Ангеліна Вертій та Ігор Комарицький. Минулого тижня чоловікові вдалося скинути найбільше кілограмів – 11, а їх пара стала кращою за показниками у відсотковому  співвідношенні – 5.43%.

Цього разу подружжя хоч і не посіло першу сходинку, однак знову показало хороший результат. Ангеліні вдалося скинути 1 кілограм, а Ігор позбувся 6. Навіть незважаючи на досить серйозний антибонус (плюс 3 кілограми), вони залишилися далеко від жовтої лінії, скинувши 1.53% зайвої ваги.

Найбільше другого тижня вдалося скинути парі Юлі та Ігоря Максименко. Ігор при вазі 118 кілограмів схуд на 3. Його дружина скинула 6. Однак, пара також мала антибонус в 3 кілограми, що не дозволило їм зайняти першу позицію на зважуванні – 1.9%.

Зважені та щасливі 7 випуск 2: результати зважування 07.09.2017

Кращими у відсотковому співвідношенні стали Наташа Токарева та Олексій Добрянський, які продовжують худнути синхронно. Подружжю вдалося на двох позбутися від 6 кілограмів зайвої ваги – 2.6%.

Руслана Писанка, разом зі своїм чоловіком Ігорем скинули 5 кілограмів. Крім того, актриса поділилася своєю стратегією: «Я не повинна втрачати багато. Я повинна втрачати рівно стільки, щоб не потрапляти під жовту лінію».

Найгірший результат показала пара Марти та Андрія Марнауз. Подружжю вдалося позбутися 5 кілограмів на двох. Але антибонус (плюс 3 кілограми) значно вплинув на остаточний результат. З огляду на чималу вагу подружжя, у відсотковому співвідношенні їх результат склав всього – 0.63%. Саме вони стали другою парою, яка в кінці наступного тижня буде битися на «Битві слабких».

Читайте також: «Зважені та щасливі»-7 випуск 2: як герої худнули заради шафи та фену

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.