Зважені та щасливі

Іра пожертвувала собою у конкурсі, щоб врятувати сестру

Учасникам належало пройти непросте випробування, яке було ускладнене для одного з них. Всі гравці стояли над басейном на маленьких виступах і намагалися втриматися там якомога довше. Переможений отримає плюс 1 кілограм на зважуванні. «Зараз усі посиплються, як груші», – сказав Руслан, коли побачив, за яких умов вони будуть стояти.

euui4

Ведучий конкурсу, Роман Яремко, оголосив, що мафія вже вибрала собі мішень і поставила одного зі своїх конкурентів у більш незручне становище. Вибір злочинця припав на Вікторію і став сюрпризом для решти учасників, які робили зовсім інші припущення. «Я вражена, тому що прекрасно розумію, що мафіозі хотів повністю мене знищити», – стривожилася Віка.

Читайте також: Мафія позбавила конкурентів спортзалу і даху над головою

Практично на перших хвилинах випробування Віке стало важко стояти, у неї почали терпнути руки і ноги, і жінка вголос стала скаржитися на своє становище. Її сестра Іра накричала на неї, сказавши, що та повинна стояти, незважаючи ні на що. Однак після 40 з гаком хвилин Віка вже не могла триматися над басейном і була готова здатися.

Читайте також: Найазартніший гравець другого сезону став ведучим проекту

Щоб врятувати свою сестру від покарання, Іра стрибнула у воду першою. «Я побачила по її очах, що вона не жартує, і їй дуже боляче», – пояснила вона. Віка засмутилася, що підвела сестру, але була горда її жертовним вчинком. «Мені буде дуже складно не опинитися під жовтою лінією», – зазначила Іра.

Як проходив конкурс над басейном, дізнайтеся тут:

Video: Ира пожертвовала собой в конкурсе, чтобы спасти сестру

Однако после 40 с лишним минут Вика уже не могла держаться над бассейном и была готова сдаться. Чтобы спасти свою сестру от наказания, Ира прыгнула в воду первой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.