Зважені та щасливі

Вячеслав Узелков рассказал, почему выгонял Иванку с тренировок

Редакцію сайту СТБ відвідав новий тренер четвертого сезону проекту «Зважені та щасливі-4» відомий український боксер Вячеслав Узєлков. У ході бесіди Слава дав відповіді на запитання користувачів!

Глядачі і користувачі сайту гаряче переживали і підтримували вашу команду, а тому, дуже багато хто запитував саме про учасників. Як ви відреагували на догляд Ірини Стребкової, чи вважаєте догляд Тані Крикуненко заслуженим і чи бачили її серед фіналістів?

Я завжди засмучувався, коли йшов мій учасник. Але, зокрема, Іринка – боєць, я знав, що вона не зупиниться. Весь цей час ми з нею займалися, до останнього моменту. На фіналі ви зможете побачити, яких результатів досягла Іра. Що стосується Тані Крикуненко. Рано чи пізно, але довелося б піти всім. Моя команда завжди йшла незаслужено, вони добре скидали вагу. У них бачили конкурентів, і тому при попаданні під жовту лінію, їм не давали шансу. Трималася тільки Юля, адже вона жодного разу не опинилася в зоні ризику.

Також користувачі цікавилися, як ви проводили вільний час зі своєю командою?

Можу сказати, що тільки активно! Якщо я приїжджав на базу, то з іграми, м’ячем або зі своїм сином Робертом! І тоді учасники ганялися за ним, граючи в догонялки! А це для них було не просто, зловити мого сина! Я завжди говорив, що в залі я суворий тренер, а поза тренувань – я їм друг!

Вячеслав, а чи є у вас шкідливі звички? Які «шкідливі» продукти ви можете собі дозволити?

Я вважаю, що дієт, як таких не існує. Можна їсти все, але по чуть-чуть, не переїду. Що стосується шкідливих звичок, то у мене їх немає! Крім моєї дружини! Я вже 15 років від неї і балдію, і німію, і отримую максимальне задоволення! Що стосується їжі, то теж можу себе побалувати фаст-фудом. Але це трапляється дуже рідко.

Найяскравіші шанувальники питають, чи хочете ви бути тренером в п’ятому сезоні проекту?

Вважаю, що в новому сезоні я б зміг зробити ще більше! Тому, що вже знаю проект зсередини! Моя мета – це тільки побити свої результати!

Переглянути повну версію онлайн конференції можна в ВІДЕО:

Video: Вячеслав Узелков признался, что балует себя вредной едой

Редакцию сайта СТБ посетил новый тренер четвертого сезона проекта «Зважені та щасливі-4» известный украинский боксер Вячеслав Узелков. В ходе беседы Слава дал ответы на вопросы пользователей!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.