Зважені та щасливі

Учасник з’їв 10 тістечок, щоб затримати старт суперників

Умови дванадцятого тижня свідчать, що проект покинуть знову два учасника. А ось призи в першому конкурсі більш ніж щедрі, але за них потрібно неабияк поборотися.

Щоб виграти один з трьох призів, учасникам потрібно підняти себе на висоту 20 метрів. Перші три людини будуть володіти унікальними призами: індивідуальний імунітет, право одноосібно вигнати суперника, який потрапив жовту лінію і право дати +1 на ваги супернику.

Однак, якщо учасник не впорається із завданням, то його антібонус буде аж +3 кг на персональні ваги. Всі розуміють, що фактично, це квиток додому.

Але є ще одна умова. Перед учасниками барабан. На ньому один сектор, який дає права без покарань відмовитися про випробування. Також є три антібонуса, що дозволяють затримати суперника на старті, решта сектора- це калорійні тістечка. Якщо стрілка барабана зупинилася на тістечку – учасник зобов’язаний його з’їсти.
І один з піжонів так хотів виграти, що будь-яку ціну намагався загальмувати старт суперників. У підсумку, він з’їв 10 тістечок, і виграв всі три антібонуса для суперників.

Як він розпорядиться антифорою для суперників? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Участник "Зважених" съел 10 пирожных, чтобы задержать старт соперников

Условия двенадцатой недели гласят, что проект покинут снова два участника. А вот призы в первом конкурсе более чем щедрые, но за них нужно изрядно побороться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.