Зважені та щасливі

Володимир Однорог повернувся в табір «Зважених» в якості тренера!

Учасник другого сезону шоу «Зважені та щасливі» Володимир Однорог не тільки зберіг чудовий результат після проекту, а ще й вдосконалює свою професійну майстерність в якості тренера з фітнесу! І в четвертий сезон він повернувся саме як тренер в дванадцятому епізоді. Про те, як йому вдається триматися в чудовій формі, журналісти сайту STB.UA спитали особисто у нього!

Як вдається підтримувати себе в формі після участі в проекті «Зважені та щасливі-2»?

Допомагає сила волі. Усвідомлення того, що не хочу повертатись до життя, яким жив до проекту. І звісно, робота. Я став працювати фітнес тренером.

Як прийшли до рішення стати фітнес тренером?

Після проекту моє життя змінилось. Я усвідомив, що хочу поділитись тим досвідом, якого набув на проекті з тими, кому потрібна допомога, зневіреним у себе, закомплексованим через надмірну вагу.

Що вас відрізняє с поміж інших фітнес тренерів?

Відрізняє досвід того, що я на собі відчув це. Намагаюсь донести до підопічних, що коли позбуваєшся зайвих кілограмів життя стає різнокольоровим. А коли є вага зайва – то все набагато похмуріше.

А стосовно харчування, який ваш раціон зараз?

Я дотримуюсь правил здорового харчування. Знову таки, досвід з проекту, а якщо чогось не знаю, то телефоную за порадою до Світлани Фус.

Дозволяєте собі іноді щось не надто корисне, жирне або солодке?

Ні, не дозволяю. Але я вдало заміняю. Наприклад, солодке сухофруктами.

Володимире, з часів вашої участі в проекті минуло два роки. І от, в четвертому сезоні ви повернулись в табір «Зважених». Що ви відчули знову потрапивши туди в якості тренера?

Згадав свої перші дні. Поринув у спогади. Ще більше не захотілось повертатись до колишнього життя. Ще раз впевнився у правильності шляху, в тому, що ніколи не варто здаватись. Треба продовжувати втілювати свої задуми і рухатись вперед.

Що хотілось сказати учасникам?

Ми зібрались в коло, і я намагався пояснити, що найважче насправді починається після проекту. Тут, в таборі вони під контролем дієтологів, тренерів. А дома справжня боротьба зі спокусами і це дійсно складно.  Але в цілому, доносив до них, що варто рухатись вперед.

Яку на вас справили думку учасники?

Дивлячись хто. Є більш розслаблені або зневірені. А є впевнені в собі, налаштовані, зібрані.

Вдалось за мотивувати тих, хто на ваш погляд зневірений?

Сподіваюсь, що зумів достукатись до них!

Дивитесь четвертий сезон шоу?

Так, звичайно. Більше спостерігаю за синьою командою, бо ближче до моєї вікової категорії.

Не пропустіть! Свіжий випуск проекту вже у четвер, о 20.00 на СТБ!

Video: Участник "Зважені та щасливі-2" Владимир Однорог вернулся на проект в четвертом сезоне!

Владимир Однорог не только сохранил великолепный результат после проекта, но и совершенствует свое профессиональное мастерство в качестве тренера по фитнесу! И в четвертый сезон он вернулся в проект, как тренер. О том, как ему удается держаться в отличной форме, журналисты сайта STB.UA спросили лично у него!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.