Зважені та щасливі

Юнак, що хтів покінчити життя самогубством, знайшов свою любов на проекті

Дивлячись на цілеспрямованого, сильного і упевненого в собі Діму Завоюру, важко припустити, що він не зміг самостійно впорається із зайвою вагою. А насправді, ця проблема знайома йому з самого дитинства.

Ще у віці 7 років він пішов в секцію дзюдо, де тренер визначили його саму важку вагову категорію. Уже в 13 років його вага досягла 120 кг. Зрозуміло, Діма розумів, що це проблема. І неодноразово намагався з нею боротися. Але всі його спроби зривалися, не витримавши й місяця. Його сили волі вистачало на одну ранкову пробіжку, а на наступний день перемагала жалість до себе. Саме через жалість до самого себе він часто і переїдав.

Причина такого ставлення до себе криється в травмі дитинства. Адже батьки переїхали від бабусі, де вони всі разом жили, а його з собою не взяли, тому, що не дозволяли фінанси. Практично всі дитинство його виховувала бабуся. Вона – досить авторитарна, тому, у свої 19 років Діма, по суті, ще не зробив нічого значущого в житті.

Такий спосіб життя, замкнуте коло з жалю, образи, невдоволення собою і неможливості вирватися з цього, наштовхнули його на думку про суїцид. У тому ж році він поїв із друзями до кар’єру. Невдало стрибнувши воду, Діма травмувався і кілька днів пролежав у комі. Лікарі сказали йому, що з такими травмами виживає один з десяти. Тоді Діма усвідомив, що, мабуть, його шлях ще не закінчено, і він живе для чогось більш значимого.

Проект для нього спроба довести рідним, що він дорослий, самостійний, може домогтися результату, і вони будуть ним пишається.

Дима и Олег часто сходились в противостояниях

Діма та Олег часто сходились в протистояннях

В таборі «зважених» він потрапив в молодшу команду, до Ігоря Обуховського. Практично весь час суперничав не тільки з іншими командами, але і з капітаном своєї команди Олегом. Тоді, вибираючи капітана, він був основним конкурентом Олега, але команда вибрала не його. Відтоді, не  раз вони з Олегом сходилися в протистояннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олег Ожеледа розповів, як прийшов до рішення стати фітнес тренером

На боротьбу з головним ворогом – зайвою вагою, Діму підштовхував не тільки спортивний дух, прагнення до ідеалу, але і перша любов. Юнак знайшов свою любов прямо серед «зважених», в своїй команді. Бойова, завзята, оптимістична Іванка завоювала серце Діми буквально відразу. Окрилені новим для себе почуттям, молоді люди підтримували один одного, і впевнено крокували до мети разом.

За ті десять тижнів, які Діма провів в таборі, він, безумовно, змінився. Тепер вже впевнений у собі, сильний, цілеспрямований і закоханий Діма обов’язково досягне свого.

А чого досяг Діма на проекті, можна подивитися в ВІДЕО:

Video: Участник «Зважені та щасливі», хотевший покончить жизнь самоубийством, нашел свою любовь

Глядя на целеустремленного, сильного и уверенного в себе Диму Завоюру, трудно предположить, что он не смог самостоятельно справится с лишним весом. А на самом деле, эта проблема знакома ему с самого детства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.