Зважені та щасливі

Переможені команди покарали винних у поразці

Йдучи на випробування, учасники ніколи не знають, чого їм очікувати. Але в цей раз, їх чекав сюрприз. Ведучим конкурсу був учасник третього сезону – Олег Ожеледа. Його приклад одразу надихнув учасників.

Однак, приємні новини для команд на цьому закінчилися. Правила тижня свідчать, що проект покинуть одразу двоє. А майбутній конкурс виграє лише одна команди, дві інші програють. І переможені команди повинні будуть вирішити, кому зі своїх учасників вони покладуть на ваги антибонус – плюс 1 кілограм, хто, на їхню думку, заслуговує покарання.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Тренери жорстоко покарали своїх підопічних

Щоб перемогти, потрібно зібрати механізм з величезних шестерень і завести його, щоб над конструкцією піднявся прапор команди. Однак, для того, щоб завести механізм, команди і самі повинні спрацювати, як годинник – злагоджено, швидко, точно. Але чи можливо це, коли всередині самих команд панує розбрат і постійна лайка?

Кожна команда вибрала свою стратегію. «Червоні» вирішили знімати шестерінки з жердини і відразу кріпити до механізму. «Сині» Вибрали іншу тактику, спершу вони зняли всі шестерінки, а потім стали кріпити їх на конструкцію. А «Зелені» вибрали зовсім інший підхід.

Ви погоджуєтесь з рішенням команд віддати покарання саме цим учасникам? Залишайте відповіть в коментарях!

Яка з команд покаже, що вони єдине ціле? Хто першим підніме свій прапор? Відповіді шукайте в ВІДЕО:

Video: Проигравшие конкурс команды "Зважені та щасливі- 4" наказали виновных в проигрыше

Конкурс выиграет лишь одна команды, две другие проиграют. И проигравшие команды должны будут решить, кому из своих участников они положат на весы антибонус – плюс 1 кг, кто, по их мнению, заслуживает наказания.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.