Зважені та щасливі

Колишній військовий став рекордсменом по скиданню ваги на проекті

Ігор Антонюк звик у житті домагатися свого. Тверда витримка і наполегливість – це те, що в свій час, допомагало йому бути командиром штабу. Ігор керував батальйоном, в його підпорядкуванні було 300 чоловік. І хоча з командуванням цілого батальйону він впорався з легкістю, власний вага стала для нього проблемою.

У 2006 році Ігор звільнився з армії, дослужившись до чину майора. На зміну активному способу життя прийшли комфорт і благополуччя. Ігор став заступником директора на великому підприємстві. У нього з’явився власний кабінет, зручне крісло, особистий автомобіль з водієм і пізні вечері.

Ігор з дитинства був досить великим. Але армійське життя вимагала великого фізичного навантаження. Саме це допомагало йому контролювати вагу, і хоча він залишався досить великим, вага тримався стабільно. Однак, кинувши колишнє життя, буквально за рік він набрав понад 10 кг, і вага продовжував рости, поки не досяг 198 кг.

Після кардинальної зміни діяльності, помінялися не тільки звички і спосіб життя, а також і життєві пріоритети. Якщо раніше все, що він робив у своєму житті, було заради Батьківщини, то тепер, на першому місці стала сім’я. Кохана дружина і двоє синів-близнюків – це те, що стало сенсом життя. Заради своєї родини він готовий буквально на все.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юнак, хотевший покінчити життя самогубством, знайшов свою любов на проекті

Саме страх за дітей підштовхнув його до рішення звернутися на проект «Зважені та щасливі». Ігор дуже боїться, що вага буде рости і незабаром він або помре, або стане тягарем для своєї родини. Тому, його бажання схуднути, перш за все здійснюється заради рідних. А для них він готовий буквально на все.

Звичайно ж, потрапивши на проект, команда без особливих зволікань визначила, що саме він стане капітаном. Впевнено, міцною рукою і справедливими рішеннями він стояв за штурвалом власної команди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олег Ожеледа розповів, як прийшов до рішення стати фітнес тренером

Великий, зовні такий суворий колишній військовий у душі чуттєвий і добрий. Якщо раніше Ігор казав, що заплакати його може змусити лише горе, то на проекті всі побачили іншу сторону командира. Уже на першому зважуванні, скинувши найбільшу кількість кілограмів, суворий військовий не стримав емоцій щастя, і заплакав від радості.

За час участі в шоу, саме Ігор став рекордсменом по скинутим кілограмам не тільки за четвертий сезон, але і за час існування проекту. Практично щотижня він ставав легше на 5-7 кілограмів.

Цілеспрямованості, витримці і спокою учасника могли позаздрити все. До десятого тижня учасник вже досяг приголомшливого результату, і немає сумнівів, що на цьому капітан «червоної» команди точно не зупиниться.

Як змінився Ігор за час участі в проекті, можна подивитися в ВІДЕО:

Video: Бывший военный установил рекорд по сбросу веса на проекте «Зважені та щасливі»

Игорь Антонюк привык в жизни добиваться своего. Игорь руководил батальоном, в его подчинении было 300 человек. И хотя с командованием целого батальона он справился с легкостью, собственный вес стал для него проблемой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.