Зважені та щасливі

Олег Ожеледа розповів, як прийшов до рішення стати фітнес тренером

Учасник третього сезону шоу «Зважені та щасливі» Олег Ожеледа не зупинився на досягнутому в рамках проекту. Він настільки захопився роботою над собою, що навіть став фітнес тренером, і зараз допомагає людям із зайвою вагою прийти до свого ідеалу. В четвертому сезоні Олег став справжнім еталоном для учасників, і на десятому тижні провів конкурс. Журналісти сайту STB дізналися особисто у Олега, як йому в ролі ведучого, і як він прийшов до такої кардинальної зміни діяльності після проекту.

Олеже, минув рік після твоєї участі в проекті, чим займаєшся зараз?

Зараз я в Києві працюю фітнес тренером, поринув з головою в цю роботу.

Як прийшов до цього?

Приїхавши з проекту, продовжив працювати над собою. Як у плані схуднення, так і тренувань. Спочатку були моменти, коли хотілося  полінуватись. Але це пройшло, як переріс цей період. Навпаки, прийшло бажання бути в залі постійно, з’явилася свого роду залежність. Почав займатися регулярно, з’явився інтерес. Потім просто став більш глибоко вникати в суть процесу тренувань. Почав в Алчевську тренувати і потім переїхав до Києва.

А чому саме тренер, адже можна було самому займатися, вдосконалюватися?

Було бажання допомогти іншим. Справа в тому, що це схуднення я випробував на собі. Я, як і всі учасники «Зважені та щасливі», можемо як ніхто зрозуміти психологію людей із зайвою вагою. Це свого роду перевага, легше підхід до клієнта знайти. Люди різні бувають, тренер має можливість проконтролювати годину в залі, а що людина робить удома, як харчується, ми не дізнаємося. Це видно по результату, чи бреше він. І тут потрібно знайти правильний підхід, щоб м’яко про це сказати, підкоригувати харчування або навантаження. Тут і спрацьовує ця сама перевага.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ольга Волкова розповіла, як боротись із зайвою вагою

А як у тебе з харчуванням?

Я вважаю, що дієти – це щось тимчасове. Немає такої дієти, яку хтось більше місяця витримає. Я дотримуюся принципів, яких навчився на проекті. Цим ділюся з клієнтами.

Дозволяєш собі іноді щось шкідливе, калорійне?

Я спочатку це зрозумів, і Світлана Фус розповіла, що все життя не обов’язково собі відмовляти. Важливіше навчитися балансувати. Якщо хочеться – я дозволю. Але тоді скоректує інше меню на день. Приміром, якщо з’їв морозиво, то солодкого не їм більше в цей день, дам більше навантаження.

Олег, в четвертому сезоні «Зважені та щасливі» ти вперше був провідним конкурсу. Які враження?

Дуже сподобалося! Зрозумів, що скучив за зйомками, за цією суєтою, хвилюваннями. Ностальгія. Просто бачив хлопців на місці, де сам був рік тому. Було цікаво спостерігати за ними. В цілому, точно такі ж хлопці, як і ми. Ми також йшли на конкурс з хвилюванням, не розуміючи, що нас зараз чекає. А тепер стоїш, дивишся на них, порівнюєш, згадуєш цей шлях. Мені якщо чесно дуже сподобалося бути провідним. Це класно, цікаво, ново.

Переживав за учасників?

Так, за всіх! Але вболівав за червоних, тому, що це команда мого тренера – Аніти.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Корисні та дієтичні цукерки за рецептом Ольги Волкової

Хотілося щось сказати, порадити учасникам?

Так. Ми навіть поспілкувалися з учасниками.

Що сказав їм?

Говорив більше про підтримку, про мету, про те, що не варто опускати руки, як би важко не було.

Дивишся 4 сезон «Зважених та щасливих»?

Так, я дивлюся, але не завжди встигаю на ефір. Якщо не встиг, то дивлюся в повторі. Завтра буду щосили бігти додому, щоб встигнути до початку!

[vote id=9463]

Не пропустіть! Новий епізод шоу «Зважені та щасливі» в четвер, 3о жовтня, в 20.00 на СТБ: 

Video: Участник третьего сезона «Зважені та щасливі» Олег Ожеледа рассказал, почему решил стать фитнес тренером

Олег Ожеледа не остановился на достигнутом в рамках проекта и стал фитнес тренером. Журналисты сайта STB узнали как он пришел к такой кардинальной смене деятельности после проекта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.