Зважені та щасливі

Марина Вдовенко поділилася своїми секретами стрункості і здоров’я

Марина Вдовенко – переможниця третього сезону проекту «Зважені та Щасливі», яка і донині чудово виглядає і тримає себе у формі. Дівчина прийшла на проект з вагою 127 кілограмів, а на фіналі показала кращий результат – мінус 63 кілограми. Журналісти STB.UA дізналися у Марини її особисті секрети, які допомагають дівчині залишатися красивою, здоровою і стрункою.

марина

Три правила для стрункої фігури від Марини Вдовенко:

Уміння вчасно зупинитися

Запорука успіху – це правильне харчування. Воно повинно бути збалансованим. Минуло два роки, і я думаю, що найголовніше – контролювати себе. Не можна так: схудла, і тепер все дозволено – холодильник і рот не закриваються. Ми живі люди, бувають свята, але важливо вміти вчасно зупинитися.

Читайте також: Наталія Вдовенко поділилася рецептом фірмової дієтичної страви

Йога і активний спосіб життя

У мене було перенасичення спортзалом. Я не можу отримати задоволення від його відвідин, як би не старалася. Це залишилося для мене тортурами. Я пішла в йогу, з її допомогою я худну і підтягую шкіру. Мені це дуже подобається. Потрібно знайти себе і отримувати задоволення від того, що ви робите.

Віра в себе

Необхідно вірити в себе і ставити перед собою цілі. Я роблю те, що і всі, просто у кожного свій підхід. Для мене це вже спосіб життя, я перебудувала саму себе. Зараз я отримую задоволення від того, що відбувається в моєму житті. Мені відкрилося багато чого цікавого. Я це використовую на благо собі, а не щоб комусь щось довести.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.