Зважені та щасливі

У боротьбі за бажання поїхати додому, учасники пересварилися

Більше двох місяців учасники проекту «Зважені та щасливі – 4» не бачили своїх рідних. 9 тиждень дарує їм таку можливість. Але складність полягає в тому, що щасливий квиток додому дістанеться тільки трьом учасникам – по одному з кожної команди. Перед командами встане дуже важкий вибір: вони повинні вибрати тільки одного, того, хто, на їхню думку, гідний цієї поїздки найбільше.

«Зелена» команда вирішить відправити додому учасницю, з якою у всіх самі натягнуті відносини, в надії, що вона вправний, мало скине, і її просто виженуть не пошкодувавши.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Інтимний підхід Аніти до тренування допоміг встановити учасникам рекорди

Серед «Синьої» команди вибухнула суперечка навіть між закоханими Дімою і Іванкою, так як ніхто з них спочатку не захоче поступитися заповітний квиток додому.

А у «Червоній» команди все вирішив капітан, особливо не піклуючись про вибір команди, що налаштує всіх проти нього ще більше.

Дізнатися, хто, все-таки, поїде додому можна, подивившись ВІДЕО:

Video: Участники "Зважені та щасливі" н еподелили между собой возможность поехать домой

Более двух месяцев участники проекта «Зважені та щасливі – 4» не видели своих родных. 9 неделя дарит им такую возможность. Но трудность заключается в том, что счастливый билет домой достанется только троим участникам – по одному из каждой команды. Перед командами встанет очень трудный выбор: они должны выбрать только одного, того, кто, по их мнению, достоин этой поездки больше всего.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.