Зважені та щасливі

Роман Яремко повернувся на проект «Зважені та щасливі»!

Фіналіст другого сезону проекту «Зважені та щасливі» Роман Яремко після проекту побудував кар’єру фітнес тренера. Але цього тижня, в четвертому сезоні шоу, він став тренером новоутвореної команди. Його підопічними стали ті учасники, яких команди вважали безкорисними, слабкими та зайвими. Спеціально для сайту STB.UA Роман розповів, завдяки чому йому вдалось впевнити підопічних в зворотному, які фітнес секрети лежать в основі методики його тренувань, та чим він кращий за Аніту та Ігоря!

Романе, впродовж тижня ви були тренером нової команди у четвертому сезоні «Зважені та щасливі». Ваша команда складалась з тих учасників, яких їхні команди вважали слабкими. На вашу думку, чому їх вважали такими?

Доволі складно сказати, бо я бачив їх вперше. Але я нічого слабкого в них не побачив. Але їхні команди так вирішили. Можливо, вони такими себе показали. Бачив в них впевненість. Але не слабкість.

А вони себе вважали чимось гіршими за інших?

У них були сумніви. Була невпевненість у деяких учасників. Але мені вдалось їх впевнити у зворотному. Якщо вже прийшов на проект, то маєш якусь ціль. Значить, вже не слабкий. В моєму розумінні, якщо слабкий – то треба збирати речі і їхати додому. Я дав їм це зрозуміти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 порад про схуднення від Аніти Луценко 

Як саме вам вдалось їх підбадьорити?

Своїм прикладом. Прийшовши на проект я мав ті самі проблеми, був такий самий. Але дійшов до фіналу, досягнув свого. Я здолав цей шлях. Значить і вони можуть.

На чому будувалася ваша програма тренувань нової команди, адже ви поза межами проекту вже зробили кар’єру фітнес тренера?!

На проекті спочатку моїм тренером була сувора Аніта, потім більш лояльний Ігор. Я взяв найкраще від обох і сполучив це в єдине ціле. Вийшла така комбінація – «золота середина». Я треную за методом «батога та пряника». І це дає результат. Під моїм керівництвом, в моєму залі, де я працюю, скинуто більше 3 тон ваги за півтора року. Моєю перевагою над Анітою та Ігорем є те, що пройшов цей шлях, вони ні. Аніта завжди була стрункою, а мені довелось худнути, знаю як воно на собі. Я це зробив з собою, значить можуть всі. Просто треба дати впевненість людям. Так я і дав впевненість учасникам.

Налаштовували команду перед конкурсами? Давали настанови?

Коли вони йшли на конкурс чи на зважування, я не те що настанови давав, я їм одразу говорив, що вони переможуть, скинуть найбільше! Це треба знати, куди б ти не йшов, інакше нічого не вийде. На проекті я був капітаном своєї команди, куди б ми не йшли, ми знали, що перемога буде за нами. Я так свою команду налаштовував. Звісно, я розумів, що не все ми виграємо, але людина має йти з впевненістю, тоді все вийде

В цілому, за цей тиждень, вам вдалось зробити з ваших підлеглих переможців, а не «лузерів»?

На всі сто відсотків! Перш за все зробив так, що вони повірили в себе!

А взагалі четвертий сезон дивитесь?

Звичайно! А особливо тиждень, де я був тренером, як я можу не подивитись? (Сміється)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тетяна Літвінова розкрила свій рецепт стрункості

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.