Зважені та щасливі

Дружина пішла до іншого через зайву вагу чоловіка

У дитинстві Сергій був худою дитиною, але через гормональний збій почав набирати вагу з 8 років. В 18 він важив уже більш 100 кг. Однак, це не завадило йому зустріти свою майбутню дружину.

Сімейне щастя повністю захопило Сергія. Він душі не чув у дружині і маленькій дочці.

Незважаючи на активне життя, заняття волейболом, баскетболом вага продовжувала збільшуватись. Тільки за перший рік спільного життя Сергій додав ще 35 кг. І якщо спочатку дружина нічого не говорила, то потім стало ясно, що зовнішній вигляд чоловіка – одна з причин, через яку їх відносини дали тріщину. Справжнім ударом для чоловіка стала зрада дружини. В один день вона взяла дитину і пішла від нього до іншого.

Ця подія зовсім надломило його. Залишившись в селі один, без сім’ї, він став предметом глузувань з боку односельців. Комплекс провини від того, що не втримав дружину, туга за маленькою дочкою, а також незадоволеність своїм зовнішнім виглядом, лише підливали масла у вогонь.

Бондаренко Сергей

Бондаренко Сергій

Сильний душевний біль Сергій почав заїдати.

Єдиною втіхою чоловікові стали діти, яких він навчав. Адже вже більше 12 років він викладає біологію школярам. Учні його люблять і поважають, незважаючи на вагу.

Три роки він марно намагався повернути кохану. А на четвертий доля дала йому ще один шанс: дружина не змогла побудувати щастя в нових відносинах і повернулася в рідне село.

Любов і бажання все виправити допомогло Серьожі пробачити зраду, адже все чого він хотів – це сім’я.

Зараз подружжя намагається налагодити сімейне щастя. Але страх того, що ситуація може повторитися повністю управляє Сергійем.

Не в змозі самостійно вибратися з цього порочного кола, одного разу вже зруйнував його життя, Сергій Бондаренко звернувся на проект «Зважені та Щасливі».

Мета для нього настільки висока, що він готовий перевернути гори, аби тільки зробити щасливою свою кохану. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.