Зважені та щасливі

Заради звістки від рідних учасники носили на круту гору 300 мішків

Уже більше місяця учасники проекту «Зважені та щасливі» знаходяться в повній ізоляції від зовнішнього світу, повністю відмовившись від колишнього життя. Однак, найважчим випробуванням є не обмеження в їжі або надважкі навантаження, а розлука з рідними. Заради можливості отримати звістку від родини, команди зробили неможливе!

Приз надзвичайно важливий. Ціна, в найпрямішому сенсі слова, неймовірно висока. Худнучим належить винести на гору 300 мішків, кожен з яких вагою по 5 кг. Вартість одного мішка – 50 гривень. Та команда, яка запрацює найбільше грошей, зможе вибрати, у кого з команд, що програли забрати їхні зароблені гроші.

Крута гора здається їм непереборним випробуванням, але на кону цінні призи.

Хто заради того, щоб зв’язатися з рідними зробить неможливе? У кого переможці першого конкурсу безжально відберуть право на подальшу боротьбу? Про це ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Ради вести от родных участники носили на крутую гору 300 мешков

Уже больше месяца участники проекта «Зважені та щасливі» находятся в полной изоляции от внешнего мира, полностью отказавшись от прежней жизни. Однако, самым трудным испытанием является не ограничение в еде или сверхтрудные нагрузки, а разлука с родными. Ради возможности получить весть от семьи, команды сделали невозможное!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.