Зважені та щасливі

Ігор Обуховський розповів про жорсткий підході на тренуваннях своєї команди

Для Ігоря Обуховського – це вже 4 сезон проекту «Зважені та щасливі». Учасники та глядачі звикли бачити його м’яким і добрим. Але вже перше тренування показала, що в цьому сезоні Ігор вирішив змінити стратегію, і жалості від нього не дочекаєшся. Журналісти сайту STB.UA вирішили поцікавитися у тренера особисто, з чим пов’язана зміна підходу на тренуваннях, і в чому переваги його команди.

Ігоре, для тебе це вже четвертий сезон проекту, як враження? Чим відрізняється цей сезон від трьох попередніх?

Звичайно, новий сезон, це нові учасники, їх нові бажання, наші нові підходи, спрямовані на те, щоб дійти до бажаної мети.
Для мене сезон цікавий віком моєї команди, у мене наймолодші учасники.

Ігоре, перша твоє тренування виявилось дуже жорстким, і протривало 6:00. Ти сказав, що цього сезону змінив підхід. З чим це пов’язано?

Саме з тим, що у мене молода команда. У побудові методики я враховував їх вік. Підхід більш суворий. Якщо в попередніх сезонах, більш старшим учасникам я міг дати вибір: робити чи не робити, лінуватися чи не лінуватися, то в цьому сезоні вибору не залишаю.

Такий підхід дав результат? Не шкодуєш про зміну стратегії?

Ні, я вибрав правильну тактику, яка спрацювала.

Команда Ігоря Обуховского

Команда Ігоря Обуховського

Які реальні переваги і недоліки «Синьої команди»?

Молодість – це в першу чергу швидкий обмін речовин, відповідно, більш швидке схуднення. У молодого організму інші резерви, тому вони й відновлюються швидше, і більш потужні.
Але, в плані волі, внутрішньої сили, витримки і терпіння, тут молоді програють. Доросла людина знає, навіщо йшов на проект, і поводиться твердо. Більш молоді і хотіли, але в жорстких умовах вони можуть, м’яко кажучи, зістрибнути, і відмовитися від поставлених перед собою завдань.

А поява в тренерському складі нового суперника – Слави Узелкова, якось вплинуло на твою методику?

Ні, це було б неправильно. Орієнтувався тільки на вікові особливості моєї команди.

Також не пропустіть: другий випуск найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі»:

Video: Игорь Обуховский рассказал о жестком подходе на тренировках своей команды

Для Игоря Обуховского – это уже 4 сезон проекта «Зважені та щасливі». Участники и зрители привыкли видеть его мягким и добрым. Но уже первая тренировка показала, что в этом сезоне Игорь решил сменить стратегию, и жалости от него не дождешься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.