Зважені та щасливі

Аніта, Ігор і В’ячеслав провели спільне тренування для учасників «Зважені та щасливі» і гостей Арт-Пікніка

У цю суботу під час зйомок нового сезону шоу «Зважені та щасливі» гості Арт-Пікніка Слави Фролової змогли відчути на собі всі принади тренування із зірковими тренерами СТБ: Анітою Луценко, Ігорем Обухівським та В’ячеславом Узєлковим.

Незважаючи на прохолодний суботній ранок, бажаючих провести час з користю для краси і здоров’я зібралося чимало. Тренери перетворили виконання базових вправ на змагання між командами хлопців і дівчат. У всіх випробуваннях брали участь як гості Арт-Пікніка, так і учасники нового сезону шоу «Зважені та щасливі».

IMG_6216Тренування не могла обійтися без однієї з улюблених вправ Аніти – «планки». «Ця вправа допоможе вам отримати гарну тонку талію, підтягнутий живіт і зміцнити все тіло, якщо ви будете його виконувати хоча б дві хвилини в день», – пояснила Аніта перед початком його виконання. Правда, деякі учасники значно перевиконали план, простоявши в «планці» цілих одинадцять хвилин.
IMG_6221

Аніта, Ігор і В’ячеслав уважно стежили за тим, щоб всі виконували вправи правильно, однаково поправляючи як гостей Арт-Пікніка, так і своїх підопічних.
IMG_6209

IMG_6248IMG_6295

Не пропустіть новий сезон шоу «Зважені та щасливі» вже цієї осені »!

А також приходьте в наступні вихідні на Арт-Пікнік, в парк імені Пушкіна, вас чекає ще багато цікавого.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.