Зважені та щасливі

АНОНС: Команди визначилися з вибором капітанів

4 вересня, в 20:00 глядачі телеканалу СТБ побачать другий випуск реаліті-шоу «Зважені та щасливі». На цьому тижні три команди проекту визначаться з вибором капітанів. Саме вони матимуть унікальну владу: право подвійного голосу під час голосування. Таким чином, капітан зможе уберегти друга від вильоту з проекту або, навпаки – вигнати суперника. Але вибір лідера для кожної команди буде непростим, оскільки в кожній групі є учасники, які впевнені, що саме вони повинні очолити команду.

Учасників чекають два дуже складних випробування. Перше здасться їм майже нереальним, і крім того, для його виконання потрібно буде виробити чітку стратегію. Ось тут і проявлять себе ті, хто хоче бути капітанами. Чия тактика спрацює, а через кого команда програє і отримає покарання?

Конкурс

Конкурс

Друге випробування змусить учасників діяти наосліп, і єдиним, хто буде підказувати команді, як діяти, – стане новоспечений капітан. Від чіткості його вказівок залежить перемога команди.

Але чи зможуть вибрані лідери проявити себе? Або для кого-то випробування закінчиться перевиборами? І як вони утримають команду біля себе, коли почнуться перші травми на проекті? Про це ви дізнаєтеся у четвер, 4 вересня, о 20.00 на СТБ!

Video: Команды толстячков определились с выбором капитанов

На этой неделе три команды проекта определятся с выбором капитанов. Именно они будут иметь уникальную власть: право двойного голоса во время голосования.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.