Хто представить Україну на Євробаченні-2018

24 лютого завершився Національний відбір на Євробачення-2018 і нарешті ми дізналися, хто представить Україну в Лісабоні вже за тиждень. За результатами голосування журі та глядачів кращим з кращих виявився MELOVIN з піснею Under The Ladder.FVV_3090

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Результати голосування у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2018

Це буде вже 63-й конкурс Євробачення. Завдяки перемозі португальця Сальвадора Собрала в 2018 році шоу відбудеться в столиці Португалії – Лісабоні. Рекордна кількість країн буде брати в ньому участь – 43! Наш конкурсант представить свою композицію в другому півфіналі 10 травня і, якщо вона сподобається глядачам, пройде до фіналу, який відбудеться 12 травня.

Уже відомо, як буде виглядати сцена наймасштабнішого пісенного конкурсу і де можна придбати квитки на Євробачення-2018. Якщо після минулорічного Євробачення, яке проходило в Києві, ви стали фанатом конкурсу, то поспішайте заздалегідь спланувати поїздку до Лісабона. Скільки коштує поїхати в Португалію, куди сходити і що спробувати – читайте на stb.ua.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Виступи учасників у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: