25-річний підприємець чотири сезони чекав на свій зірковий час
25-річний підприємець із Вінниці Валентин Столярчук чотири сезони чекав на можливість виступити на головній сцені країни. І нарешті, в п’ятому сезоні шоу його мрія здійснилася.
Валентин – підприємець – тримає невелике кафе в рідному місті. Будучи студентом, в гуртожитку він познайомився з Олегом, Вадимом та Сергієм. Зараз вони більше відомі як тріо «Максимум» – фіналісти другого сезону «Х-фактора». Саме хлопці підштовхнули Валентина прийти на кастинг.
«Х-фактор» – це дуже важливий етап мого життя. Я хочу йти тільки вперед, а вперед треба не йти, а бігти », – зізнався знімальній групі Валентин.
На кастингу чоловік виконав пісню Аerosmith «Dream On».
Що з цього вийшло – дивіться прямо зараз у відео: