PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Анкета Про що мовчать жінки


Якщо ви жінка, яка опинилася перед складним життєвим вибором і яка мріє бути щасливою, зверніться по допомогу до Оксани Байрак!
Оксана Байрак та експерти в студії знайдуть відповідь на будь-яке жіноче питання!**

З правилами анкетування можна ознайомитися тут.

** Під допомогою у пошуку відповіді на будь-яке жіноче питання мається на увазі обговорення Вашого питання/проблеми у студії разом із ведучою передачі та експертами, висловлювання ними суб’єктивної точки зору, власного життєвого досвіду для виключно для можливості приймання Вами власного рішення. Всі коментарі, надані в передачі, носять виключно інформаційних характер, та не мають ознак офіційних рекомендацій, консультацій та рішень для подалання Вашої проблеми, ситуації.

Заповнюючи та надсилаючи цю Анкету Ви надаєте ТОВ «Телеканал СТБ» та будь-яким третім особам,  пов’язаним із виробництвом телевізійної передачі «Про що мовчать жінки», свою згоду на обробку своїх персональних даних, а також персональних даних третіх осіб, яких Ви вказали у цій Анкеті. Ви гарантуєте, що всі особи, персональні дані яких Ви вказали в Анкеті, повідомлені про передачу персональних даних, мету обробки і такі особи надали свою згоду на таку обробку. Будь-які претензії третіх осіб, персональні дані яких Ви вказали в цій Анкеті, відносно використання ТОВ «Телеканал СТБ» та будь-якими третіми особами,  пов’язаними із виробництвом телевізійної передачі «Про що мовчать жінки», персональних даних таких третіх осіб, вирішуються Вами самостійно, без залучення ТОВ «Телеканал СТБ» та третіх осіб.

Метою обробки персональних даних є підбір учасників для телевізійної передачі «Про що мовчать жінки».

Може так скластись, що Ваша кандидатура буде цікава для іншого проекту іншого каналу групи StarlightMedia, у зв’язку з чим Ваші персональні дані можуть бути передані іншим телевізійним каналам, що входять до групи StarlightMedia, а також ТОВ «Старлайт Продакшн».

Ми зберігаємо Ваші дані у базі кастингів упродовж 3 років.

З усіма питаннями щодо обробки нами Ваших персональних даних ви можете звернутись за адресою: request@stb.ua

Правила обробки персональних даних у зв’язку із використанням сайту, а також Ваші права, як суб’єкта персональних даних, вказані у Політиці конфіденційності, що знаходиться за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: