PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила анкетування Про що мовчать жінки

Фактом заповнення на сайті www.stb.ua та надсилання ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» (далі – «Канал») анкети з доданими фото-, відеоматеріалами та іншою інформацією (далі – «Анкета») я підтверджую своє повне розуміння і згоду з нижчевикладеним.

Я погоджуюсь добровільно брати участь в першому сезоні телевізійної передачі «Про що мовчать жінки» / «О чем молчат женщины» (далі – «Передача») згідно з правилами, встановленими Каналом. Канал не зобов’язаний залучати мене до участі в Передачі, тому що Анкета є заявкою на мою участь. Канал одноосібно визначає претендентів, які допускаються до участі в Передачі, і не повідомляє претендентів про недопуск до участі в Передачі і причини такого недопуску. Я висловлюю своє повне розуміння і згоду з тим, що рішення Каналу та його представників про допуск/недопуск до участі в Передачі претендентів, включаючи мою особисту участь, є остаточними і оскарженню з мого боку не підлягають. Якщо моя кандидатура буде відібрана для участі в Передачі, я підтверджую, що належним чином повідомлена про те, що мені буде необхідно підписати угоду про участь в Передачі, підписання такої угоди є обов’язковою умовою допуску до участі в Передачі, і без підписання такої угоди я повідомлена і згодна з тим, що Канал може відмовити мені в участі. Канал не зобов’язаний і не може бути зобов’язаний здійснювати мені виплати в зв’язку з участю в Передачі.

Конфіденційна інформація Каналу і третіх осіб, пов’язаних з виробництвом Передачі, – це вся інформація, яка стосується Передачі, процесу виробництва, учасників Передачі, творчої групи Передачі, результату кастингів, співбесід, сценаріїв Передачі і тощо, крім тієї інформації, яка була публічно повідомлена в ефірі Каналу. Конфіденційна інформація не підлягає розголошенню та використанню мною, в іншому випадку я зобов’язуюсь відшкодувати завдані Каналу або третім особам збитки.

Всі відомості, викладені мною в Анкеті або додатково надані мною Каналу або третім особам, пов’язаним з виробництвом Передачі, є достовірними, нетаємними, я підтверджую, що оприлюдненням/використанням таких відомостей я не порушую права третіх осіб. Я надаю повну згоду і дозвіл на перевірку, збір Каналом або третіми особами, пов’язаними з виробництвом Передачі, будь-якої інформації про мене, а також використання, в т.ч., але не виключно, опублікування такої інформації. У разі виявлення хибності, неповноти інформації, яка надана або буде надана мною, Канал матиме право відмовити в подальшому розгляді Анкети, відсторонити мене від участі в Передачі або не допустити до такої участі, при цьому я зобов’язуюсь відшкодувати Каналу збитки, понесені у зв’язку з виявленням хибності та/або неповноти інформації, наданої мною.

Я надаю Каналу згоду і дозвіл використовувати мої персональні дані, а також персональні дані третіх осіб, які доручили мені надати такі дані Каналу або третім особам, залученим Каналом до виробництва Передачі, накопичувати, зберігати, поширювати, знищувати, обробляти всіма необхідними для зазначеної мети способами (з правом передачі права використовувати такі дані третіми особами, з правом ознайомлення з ними необмеженої кількості осіб) з будь-якою метою, без обмеження терміну зберігання з включенням або без включення в бази персональних даних. Я в повній мірі ознайомлений зі своїми правами, передбаченими законодавством України. Я гарантую негайно письмово повідомити Каналу про зміну моїх особистих даних, в тому числі підтверджую моє розуміння настання ризику негативних наслідків, пов’язаних з несвоєчасним повідомленням/ неповідомленням Каналу або третім особам про зміну персональних даних. Я підтверджую, що не маю намір і не буду вимагати в майбутньому отримання повідомлень про обробку, передачу третім особам даних про мене, враховуючи творчий характер використання таких даних Каналом/третіми особами. Я гарантую, що всі особи і їх персональні дані, які вказані мною в Анкеті, повідомлені про передачу таких персональних даних Каналу та/або третім особам, пов’язаним з виробництвом Передачі, ознайомлені з метою обробки і дали свою згоду на таку обробку.

Я повідомлена про те, що Анкета (разом із прикладеними до неї матеріалами) поверненню мені не підлягає (незалежно від допуску або недопуску мене до участі в Передачі); я надаю Каналу та/або третім особам, пов’язаним з виробництвом Передачі, на здійснення фото-, відеозйомок моєї участі в співбесіді, кастингу для участі в Передачі, на використання фото, відеоматеріалів, наданих мною, використання фото-, відеоматеріалів, аудіоматеріалів, які будуть створені в процесі відбору (кастингу), використання мого зображення, голосу будь-яким способом (у будь-якій формі, обсязі) без обмеження по термінах і території використання (з правом передачі третім особам).

Я гарантую, що володію достатніми повноваженнями для заповнення та подання Анкети, надання прав і дозволів, угод, які вказані вище, що всі перераховані вище мною гарантії не порушують права третіх осіб. Надані мною гарантії та дозволи є дійсними, в іншому випадку Канал та/або треті особи, пов’язані з виробництвом Передачі, матимуть право вимагати відшкодування завданих збитків. Я підтверджую, що дію за власним волевиявленням і маю повну дієздатність, передбачену законодавством України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: