Я соромлюсь свого тіла

Віталій Кравченко – учасник фотовиставки «Я соромлюсь свого тіла»

З 17 по 31 травня в Києві пройде унікальна фотовиставка з учасниками «Я соромлюсь свого тіла» – медичного реаліті, яке рятує життя і дарує надію. Одним з героїв соціального проекту стане Віталій Кравченко. У 2 сезоні він прийшов на прийом до Валерія Ославського з проханням допомогти прибрати наслідки аварії на виробництві: молодий чоловік отримав опік, через який під шкірою його обличчя залишилися крихти металу і сміття. Десятки уламків пластичний хірург «Я соромлюсь свого тіла» крок за кроком видаляв вручну, накладаючи потім на кожен розріз шви. Але результат того вартий! Що думає про своє лікування сам Віталій – читайте в інтерв’ю.

Читайте також: СТБ запрошує на унікальну фотовиставку проекту «Я cоромлюсь свого тіла»

saas

Як ви прийняли рішення звернутися по допомогу до «Я соромлюсь свого тіла»?

Давно вже треба було робити якісь кроки, їхати в столичну клініку, а я все тягнув. Анкету на «Я соромлюсь свого тіла» запропонувала заповнити дружина. Я особливо не сподівався, що зателефонують, але погодився. Так все і закрутилося.

Як відреагували близькі, друзі, колеги на вашу появу на екрані в ролі учасника медичного проекту?

І рідні, і колеги сприйняли позитивно. Правда, я трохи хвилювався, якою буде реакція начальника: все-таки проблема виникла на виробництві. Але навіть він мене підтримав. Зараз досі інколи незнайомі люди підходять де-небудь, наприклад, в магазині, впізнають, цікавляться, чи все “по-справжньому”, чи доводилося мені за щось платити.

2018-05-11_165619

Складно було розповідати про свою проблему на всю країну?

Мене не надто хвилювало, що моє обличчя з наслідками аварії побачить вся країна. Швидше, просто був налаштований скептично, сумнівався, що допоможуть. Адже на той момент я вже пробував лікуватися в Дніпрі, ходив на шліфування піском, мені намагалися прибрати ці частинки рубіновим лазером в Одесі… Зрушень не було. Вже на проекті хірург пояснив, що шлаки занадто глибоко засіли в шкіру. Тільки косметичних процедур було недостатньо.

Що було найскладнішим в процесі лікування?

Навіть не знаю. Все пройшло якось швидко і легко. Я, напевно, взагалі не вірив в те, що коли-небудь побачу своє колишнє обличчя, а лікарі проекту зробили це, по суті, за кілька годин.

А реабілітація? Адже розрізів і швів було дуже багато…

Багато, але гоїлися вони швидко. Уже через два-три дні після операції вийшов на роботу. Всі були в шоці! А зараз шрами і зовсім не видно.

2018-05-11_174317

Як змінилося ваше життя?

Проект мені допоміг повірити в себе і перестати соромитися свого обличчя. Раніше доводилося чути від людей неприємні коментарі, мене називали брудним, цуралися. Було соромно фотографуватися, а іноді й зовсім не хотілося зайвий раз виходити на вулицю. Після вирішення проблеми життя повернулося в колишнє русло. Тепер все так, як до вибуху, і навіть краще. Начебто дрібниця, але я нарешті зміг сфотографуватися на паспорт. А ще у мене донька народилася (посміхається. – Прим. ред.). І ми з дружиною шалено раді, що моє обличчя дитина побачила чистим і здоровим.

Фотовиставка за участі Віталія Кравченко буде проходити з 17 по 31 травня за адресою:

вул. Хорива, 19-в (Центр української культури та мистецтв, м. Контрактова площа).

Вхід безкоштовний.

Час роботи: пн–пт 10:00–19:00, сб–нд 10:00–18:00.

Посилання на подію у Facebook

Читайте також: Лариса Дятлюк — учасниця фотовиставки «Я соромлюсь свого тіла»

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: