Україна має талант

Альона та Олексій Ткаченки — пілон на «Україна має талант»-2021

11 грудня відбувся показ шоу талантів «Україна має талант»-2021. Глядачів телеканалу СТБ своїми здібностями та вміннями дивували 13 учасників зі всього світу! Дивіться номер Альони та Олексія Ткаченків просто зараз!

Альона та Олексій Ткаченки: учасник Україна має талант 2021

Альона та Олексій Ткаченки вразили всю країну своїм прекрасним виступом на пілоні. Жінка втратила зір, але не втратила своєї мрії про сцену. І чоловік став її надійною опорою, адже не лише навчився складного танцю заради неї, а й сам готує дружину до виступів. «Коли ви вийшли на сцену, відверто кажучи, я ні на що не розраховував. Ну, двоє дорослих людей за 40 зараз покажуть якийсь талант. Найгірше, що я намагався вигнати зі своєї голови, що мені доведеться вас оцінювати з урахуванням того, що це буде через призму якогось жалю. Це те, що ви не любите і я не хочу відчувати.  І я дуже радий, що ви влупили кілька таких складних елементів, що мої сумніви розлетілися в секунду! У вас сьогодні 4 “так”!» ― сказав Сергій Притула.

Video: Альона та Олексій Ткаченки: учасник Україна має талант 2021

Альона та Олексій Ткаченки - учасник Україна має талант 2021. Інформація про учасника Україна має талант 2021 Альона та Олексій Ткаченки

Більше на тему: Олексій Семенніков  — шоу мильних бульбашок на «Україна має талант»-2021

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Читайте також