Супермама

«Супермама»-6 на СТБ: Чим дивуватимуть мами зі столиці на 13 тижні?

На СТБ розпочинається 13 тиждень реаліті «Супермама»-6! Аби на прикладі героїнь проєкту допомогти всім українкам розібратися, хто ж така насправді незламна супермама. Цього тижня глядачі знайомляться з четвіркою матусь з Києва. 

Супермама 6 сезон: учасниці 13 тижня 2023

Четвірка героїнь із різними принципами виховання вирушить в гості одна до одної, щоб оцінити суперниць у трьох категоріях: виховання дітей, хазяйновитість і самореалізація. Під час фінальної зустрічі свою оцінку одній з учасниць віддасть і ведучий програми Дмитро Карпачов. Матуся, яка набере найбільшу кількість балів, отримає звання «Супермама». В кожному випуску глядачі дізнаються практичні та цінні поради про виховання дітей від ведучого проєкту Дмитра Карпачова.

Більше на тему: Дмитро Карпачов розповів, чи ефективно ставити дитину «в куток»

Першою гостей зустрічатиме Вікторія. Героїня сама виховує восьмирічного Тимура. З сином мама на одній хвилі, нічого йому не забороняє та виховує в ньому самостійність. Так, Тимур може лишитися вдома сам, сходити на дитячий майданчик, поїсти та зробити каву для мами. Вікторія має власну маркетингову агенцію. Для героїні важлива самореалізація, тому вона працює 24/7! Чи дійсно їй вистачає часу на все? Перевірять суперниці. 

Супермама 6 сезон: учасниці 13 тижня 2023

Далі учасниці вирушать до Єлизавети. Разом з чоловіком вона виховує 8-місячного Всеволода. Весь свій час Ліза присвячує сину, займається його розвитком, розмовляє з ним, читає книги. За словами матусі, її методи виховання дають результати. Так, Всеволод вже може сказати “мама” й “тато”. Оцінити здібності малюка вже готові інші матусі. 

Третьою гостей зустрічатиме Христина. Героїня сама виховує 23-річну Діану та 14-річну Аліну. Головний принцип виховання для мами – дати можливість дітям набивати собі гулі, аби усвідомлювати наслідки власних дій. Мама зізнається, що попри те, що діти виховувались в одній сім’ї, виросли повними протилежностями: Діана пов’язала своє життя з танцями, вона зразкова, не палить та не вживає алкоголь, Аліна ж – повна її протилежність та має бунтівний характер. Христина перукарка, родом з Миколаєва, проте через постійні обстріли родина переїхала до Швейцарії. Чим дивуватиме героїня? 

Останньою на гостей чекатиме Яна. Разом з чоловіком вона виховує 7-місячного Стефана. Яна – блогерка-мільйонниця, багато часу присвячує реалізації себе. Для сина Яна полюбляє купувати все найкраще: памперси, меблі, одяг та іграшки, а також планує зовсім скоро придбати йому власну нерухомість! Чи вистачає героїні часу на все? Якими методами виховання вражатиме Яна? 

Більше на тему: 4 вправи для швидкого зниження рівня стресу в дитини від ЮНІСЕФ

Video: Супермама 6 сезон: учасниці 13 тижня 2023

Супермама 6 сезон: учасниці 13 тижня проєкту з Києва. Чим будуть дивувати мами з Києва – учасниці 13 тижня Супермами 2023 – дивіться на СТБ

Хто стане супермамою 13 тижня? Дивіться з понеділка по четвер о 18:50 на СТБ. 

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: