Супермама

Правила анкетування

*Правила обробки Ваших персональних даних

Обробка персональних даних анкет кастингу передачі Телеканалу СТБ, які надійшли шляхом заповнення на сайті https://www.stb.ua/ та надсилання ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» (далі – «Канал») анкети з доданими фото-, відеоматеріалами та іншою інформацією (далі – «Анкета»), здійснюється відповідно до положень внутрішніх нормативних документів ТОВ «Телеканал СТБ», медіагрупи StarLightMedia та чинного законодавства України.

При направленні відповідної Анкети, кожен заявник має надати для цілей розгляду відповідної Анкети згоду на зберігання, обробку і використання персональних даних (надалі – «Згода»), що міститься після форми нижче.

Згода на зберігання, обробку і використання персональних даних відповідно до Анкети надається заявником:

 • У разі заповнення веб-форми Анкети на сайті https://www.stb.ua/ – шляхом проставлення відмітки-галочки біля надпису «Підтверджую» та/ або відповідної відмітки у пустому полі навпроти тексту Згоди, що міститься під веб-формою.

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини другої статті 8, частини другої статті 12 Закону України «Про захист персональних даних»:

Володільцем персональних даних, що обробляються за Анкетою є держатель/власник домену stb.ua – ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» (ідентифікаційний код юридичної особи – 20044726; місцезнаходження: 03113, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ШЕВЦОВА, будинок 1).

Розпорядником персональних даних є ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН» (ідентифікаційний код юридичної особи – 33475515; місцезнаходження: Україна, 01033, місто Київ, вул. Паньківська, будинок 11).

Місцезнаходження персональних даних: ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ», ідентифікаційний код юридичної особи – 20044726; 03113, м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ШЕВЦОВА, будинок 1.

До складу персональних даних включаються усі персональні дані, надані у Анкеті кастингу, шляхом заповнення на сайті https://www.stb.ua/ та надсилання ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» (далі – «Канал») анкети з доданими фото-, відеоматеріалами та іншою інформацією.

Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, що здійснюються працівниками ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ», ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН».

Мета обробки персональних даних Анкет: розгляд кандидата на участь у передачі телеканалу СТБ / запрошення та/або проведення кастингу на участь у передачі Телеканалу СТБ.

Третіми особами, яким передаються персональні дані, що обробляються за Анкетами, можуть бути:

 1. a) працівники Компаній медіагрупи StarLightMedia, яких ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН» та ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» можуть залучити до процесу розгляду Анкет (ТОВ «СТАРЛАЙТ МЕДІА», тощо);
 2. b) інші юридичні та / або фізичні особи (фізичні особи-підприємці), які можуть на думку ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН» та ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» допомогти обробкою та розглядом Анкет;
 3. c) державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, що належать до сфери їх управління, виконавці житлово-комунальних послуг, яким персональні дані, що обробляються, передаються згідно з визначеним законодавством порядком;
 4. d) інші особи, що звертаються до ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» або ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН» та мають право отримати персональні дані виключно на підставах, визначених законом.

Передача персональних даних іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних з персональними даними (транскордонна передача персональних даних) не здійснюється.

Доступ до інформації про особу – заявника (персональних даних), що формується за допомогою Анкети, має лише ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН» та ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» та працівники медіагрупи StarLightMedia, яких визначить ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН» та ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» у кожному конкретному випадку обробки та розгляду Анкет.

Персональні дані, які надаються заявниками за Анкетою, зберігаються ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН» та ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» протягом 5 років з моменту отримання Анкети.

Заявник як суб’єкт персональних даних має права згідно з частиною другою статті 8 Закону України «Про захист персональних даних»:

 • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • на доступ до своїх персональних даних;
 • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 • відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: