Сериалы

Стартувало знімання серіалу «Справедливість» для СТБ виробництва Artforms production

2022 року на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра мелодрами з робочою назвою «Справедливість» виробництва Artforms production. Головна авторка сценарію – Тетяна Гнєдаш. 

СТБ та Artforms production знімає серіал Справедливість

Більше на тему: «Кріпосна»: сюжет та опис серій

Мелодрама  «Справедливість»  про те, як через сліпу і деспотичну батьківську любов руйнується доля дорослої доньки. Вона втратила можливість кохати, виховувати власних дітей і бути щасливою. Тепер їй знадобляться роки терпіння та завзятої боротьби, щоб знову здобути любов свого істинного обранця і возз’єднати сім’ю. Та чи можливо це? Невже на шляху до щастя стоїть лиходій, якого варто впустити в своє життя?

За сюжетом 18-річна Надя Матвієнко все життя перебувала під гіперопікою впливових батьків. Її  долю вирішував батько. І навіть обрав для неї нареченого. Вона навчається в музучилищі за класом фортепіано. Згодом таки збирається заміж за знатного чоловіка з гідної родини. Серце Надії ще спить: у неї ніколи не було того, що в книгах і кіно називають коханням. А от слово тата — закон. Вона звикла у всьому слухатися, тому до залицянь завидного нареченого ставиться прихильно. Але все змінюється, коли в її життя вриваються справжні почуття.

 

Події серіалу «Справедливість» відбуваються в чотирьох різних часових рамках: 2003, 2006, 2018 та 2021 рік.

Пд час знімання дотримуються всіх заходів безпеки: температурний скринінг, масково-рукавичковий режим, наявність антисептиків, обмеження кількості людей на майданчику.

У серіалі «Справедливість» буде 24 серії. Дата прем’єри серіалу «Справедливість»— 2022 рік.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.