Сімейна психологія

Як швидко прокинутися зранку?

Прокинутися і встати з ліжка вчасно – для багатьох це завдання здається нездійсненним! Безліч будильників, ще «5 хвилин», сонливість і млявість роблять ранок зовсім не прекрасним і бадьорим. Як навчитися швидко прокидатися зранку, відчувати енергію і прилив сил? Виявляється, все не так складно!

Як навчитися швидко прокидатися зранку, відчувати себе бадьоро та енергійно? Дізнайтеся дієві методи в матеріалі!

Як навчитися швидко прокидатися зранку, відчувати себе бадьоро та енергійно? Дізнайтеся дієві методи в матеріалі!

Добрий ранок починається з правильного вечора. Відмовтеся від їжі за кілька годин до сну, алкоголю, кави і чаю, не вживайте жирну їжу увечері (це дозволить вашому організму відпочити, а не переробляти з’їдене вами перед сном). Провітріть кімнату і зробіть невелике вологе прибирання (якщо така можливість є), зовсім скоро ви помітите, що засипати буде легше, а на ранок ви відчуєте легкість у підйомі.

Біля ліжка поставте склянку з питною водою. Випивши ковток води після пробудження, ви допоможете швидше прокинутися організму, запустивши у ньому всі необхідні процеси.

Читайте також: Як покращити стосунки з чоловіком або дружиною?

Підготуйтеся до майбутнього дня. На кухні підготуйте все для сніданку, складіть речі, в яких збираєтеся відправитися на роботу або у справах, продумайте план дій і завдань. Це оптимізує ранкові збори.

Будильник – це важливо. У кожного з нас свої способи пробудження, але будильник, найчастіше, невід’ємна частина. Міняйте мелодію раз на 2 – 3 тижні, якщо вам необхідно не проспати напевно – поставте будильник не біля ліжка, а на стіл або в іншій частині кімнати, попередньо встановивши кілька сигналів для пробудження (вам точно захочеться його вимкнути). Якщо ви звикли заводити будильник через кожні 10 хвилин, спробуйте завести лище один (підсвідомо ви будете боятися проспати і швидше на нього зреагуєте).

Діємо! Навіть якщо ви ще не встали з ліжка, активний ранок – чудовий початок для гарного дня. Потягніться в ліжку (це допоможе прокинутися м’язам), поворушіть пальцями, зробіть собі невеликий масаж. Подумайте, яким ви бачите ваш ідеальний день, як ви хочете його провести, що може статися хорошого і приємного сьогодні.

Після підйому зробіть невелику зарядку, вмийтеся прохолодною водою, якщо сонливість не проходить – прийміть контрастний душ.

Читайте також: Як знайти час жити, якщо ви постійно на роботі?

Обов’язково снідайте. Здорова їжа зранку – звичка, яка забезпечить організм енергією на цілий день. Сніданок повинен бути легким, але поживним (каші з фруктами, тости, салати і подібне).

Правильний сніданок - запорука енергійного дня!

Правильний сніданок – запорука енергійного дня!

Створіть свій режим дня. Зрозуміло, що далеко не всі можуть лягати вчасно або спати по 8 годин (у деяких такий сон може викликати додаткову сонливість). Зверніть увагу, скільки годин для якісного відпочинку потрібно вам, а також лягайте і прокидайтеся в один час.

Тільки від вас і ваших думок залежить, яким буде ранок. Заряджайтеся позитивними емоціями, посміхайтеся новому дню, зустрічайте його з радістю, і кожен з них стане незабутнім!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.