Сімейна психологія

Як знайти час жити, якщо ви постійно на роботі?

У сучасному ритмі життя ми все більше часу приділяємо роботі і все менше залишається, власне, на саме життя. Крім того, в особистий час на нас чекають домашні обов’язки та завдання, коли ж приділити увагу собі? Ми зібрали прості та ефективні поради, які вам у цьому допоможуть!

Ми зібрали прості та ефективні поради, які допоможуть вам знайти час для себе!

Ми зібрали прості та ефективні поради, які допоможуть вам знайти час для себе!

Скільки б ви не приділяли часу роботі або домашнім справам, завжди можна знайти трохи і для себе, головне – розуміти, як це робити правильно.

Цінуйте свій час. Соціальні мережі, перегляди телепередач і серіалів захоплюють вас не на одну годину? Можливо, ви цього навіть не помічаєте. Звісно, більшість успішних особистостей обмежують себе від непотрібного онлайн-відпочинку, стежачи в ці миті не за тим, що сталося в мережі, а створюючи і вдосконалюючи себе. Також пам’ятайте, що деякі справи ви можете поєднувати. Наприклад, якщо ви любите перегляд серіалів, паралельно можна робити щось ще (розтягуватися або займатися деякими хобі і т.п.).

Для того, щоб очистити час для чогось нового – варто позбутися від старого. Добре подумайте, що займає ваш неробочий час. Засиджуєтеся в офісі допізна або продовжуєте працювати вдома? Раціоналізуйте свої дії так, щоб це змінити (не відволікайтеся в робочий час на щось інше, щоб закінчити все вчасно, при необхідності, поговоріть з керівництвом про ваш графік). Більш того, позбудьтеся від непотрібних речей, завалів старих паперів, чеків і всього подібного. Це дозволить вам очистити і простір для нових думок.

Читайте також: Як перестати ревнувати?

Займіться плануванням. Для того, щоб проводити час ефективно, ви повинні розуміти, що повинні зробити і що хочете. Розплануйте свій день, розставляючи пріоритети, прописуючи необхідні завдання та час на їх виконання. Для того, щоб робити це максимально ефективно, почитайте поради з тайм-менеджменту.

Режим дня грає велику роль. Якщо ви не висипаєтеся, мозок просто не може працювати ефективно. Більш того, якщо лягати вчасно – можна вставати на декілька годин раніше, приділяючи їх собі! Зайнятися медитацією, відправитися на ранкові курси, пробіжку, приготувати сніданок або зустрітися з друзями за чашкою ароматної кави – це тільки мала частина того, що ви можете зробити у ці години. Крім того, ви точно звернете увагу, що день складатиметься позитивніше.

Час в дорозі може бути корисним. Щодня ми добираємося на роботу та зустрічі в транспорті. Не витрачайте цей період даремно, заздалегідь продумайте, чим ви можете зайняти себе: аудіокниги, читання літератури, мовні курси та багато інших занять  допоможуть вам провести час цікаво та корисно.

Інформація – ваша зброя. Якщо ви хочете відправитися за покупками, відвідати кінотеатр або що-небудь інше – дізнайтеся, які місця знаходяться до вас ближче за інших. Не забувайте стежити, що відкривається у вашому районі – це дозволить економити час.

Активний відпочинок! Бувають моменти, коли нам здається, що втома не дозволяє робити нічого, але як тільки ви почнете – перевтома відступить у ту ж мить, особливо, якщо ви відправитеся на заняття спортом, прогулянку з близькими або займетеся іншою улюбленою справою.

Час – це велика цінність, яку не варто витрачати даремно. Розставляйте пріоритети правильно, аналізуйте свій графік, плануйте день, і у вас точно вийде встигнути все та навіть трохи більше!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.