Сімейна психологія

5 порад, які допоможуть вам продуктивно почати ранок

Пропонуємо вашій увазі 5 порад, які поліпшать вашу працездатність і зарядять бадьорістю на цілий день. Прочитайте ввечері, а використовуйте вранці!

7b27f9v8b2drdcepqvl7fosof1_resize

1. Завжди налаштовуйтесь вранці на вдалий день. Основна робота над собою має проводитися саме в ранкові години, так як це найсприятливіший і продуктивний час для програмування себе на позитивний лад, який триватиме весь день.

2. Випивайте склянку лимонної води після пробудження. Це дасть стійку природну енергію, поліпшить засвоєння поживних речовин в шлунку. Лимони багаті калієм, вітаміном C і антиоксидантами.

Читайте також: Совет по планированию времени от психолога Оксаны Ерохович

3. Починайте свій день з вправ. Примусьте своє тіло рухатися протягом 10 хвилин, цього часу цілком достатньо, щоб мозок звик і потім керував вашими імпульсами день у день.

4. Відмовтеся в ранкові години від телебачення та інтернету. Коли ви занурюєтеся в повідомлення електронної пошти, інформаційні тексти і соцмережі, ви втрачаєте робочий настрій, і ваш ранок наповнюється бажаннями і потребами інших людей. Краще в цей час зайнятися медитацією.

Читайте також: Как преодолеть зависимость от телефона

5. Смачно і поживно снідайте. Люди, які снідають, практично не схильні до діабету, у них більш стабільний рівень цукру в крові і вони, як правило, не рідше бувають голодними протягом дня. Здоровий сніданок дає тілу енергію, покращує короткочасну пам’ять і допомагає краще сконцентруватися.

Джерело: Cosmopolitan

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.