МастерШеф

«МастерШеф»-13: у 10 випуску аматори відпрацьовували прогалини в кулінарних навичках

Екватор сезону позаду. Судді бачать зростання аматорів, проте водночас і прогалини в кулінарних навичках. Тому випробування підлаштували під актуальні проблеми, а саме: швидкість. Тож у першому випробуванні учасники змагалися на час. Чим ще вражав 10 випуск проєкту «МастерШеф»-13 від 13.04.2024 — читайте в матеріалі STB.UA.  

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 10 випуску від 13.04.2024

Кожен мав приготувати одну страву. Аматори розпочали одночасно один з п’яти процесів. На першому етапі було 13 поверхонь, які відповідали кількості учасників. Проте з кожним наступним етапом — кількість столів зменшувалася. А значить, хто перший впорався — йде далі. Всі інші — очікують на звільнення поверхні. Готували перепілку з ризотто, з коренем селери та песто з петрушки. Першим фінішував Олександр Вакка. А от останньою була Аліна. Тож її страву судді не куштували взагалі. Чорні отримали Віталій та Галина. А найкращим сьогодні був Артем, тож він отримав заслужений імунітет.

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 10 випуску від 13.04.2024

Другий конкурс був командним. Капітани змогли відчути себе у ролі суддів проєкту «МастерШеф». Йдеться про поради, досвід тощо. Тож тепер перевірили, як капітани даватимуть поради підлеглим… але без слів. Кулінарія — це смаки, процеси, та не завжди усні зауваження. 

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 10 випуску від 13.04.2024

Кожні 15 хвилин капітан виходив до команди, аби залишити підказки. Весь інший час троє лідерів перебували в окремій кімнаті, звідки слідкували за процесами.   

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 10 випуску від 13.04.2024

Капітанами були Люба, Богдан та Аліна. Розподіл на команди був також нестандартним. Адже аматори самостійно обирали, до кого вони підуть. 

Більше на тему: «МастерШеф»-13 випуск 9: учасники готували для людей, завдяки яким існує проєкт та вільна Україна

Не впоралася команда Люби. Тож вона отримала чорний. Разом із нею на битву чорних відправилися Аліна, яка припустилася не менш серйозних помилок. 

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 10 випуску від 13.04.2024

Хто залишив проєкт «МастерШеф»-13 у 10 випуску від 13.04.2024?

На битві чорних змагалися Люба, Галина, Ірина, Віталій, Аліна та Влад. Підказки з балкону, зв’язування спина до спини та інші випробування, притаманні для цього випробування сьогодні не чекали на аматорів. Адже всі готували спільно! Чорні починали готувати за однією поверхнею, але за сигналом суддів мінялися місцями і переходили на іншу страву суперника. 

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 10 випуску від 13.04.2024

На жаль, із завданням не впоралася Галина Мартинюк. Тож у 10 випуску від 13.04.2024 проєкт «МастерШеф»-13 залишила саме вона.    

«МастерШеф» оголошує конкурс для «битви чорних»

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: