МастерШеф

«МастерШеф»-13 випуск 9: учасники готували для людей, завдяки яким існує проєкт та вільна Україна

9 випуск розпочався з командного конкурсу. Екватор сезону, а отже судді даватимуть завдання підвищеної складності. Привід для нервувань колосальний. Аматорів оцінювали гості, а саме — люди, завдяки яким існує проєкт «МастерШеф» та вільна Україна! Учасники національної програми #ВрятуйКінцівку фонду «Здоров’я українського народу», мережі реабілітаційних центрів для поранених військових RECOVERY і захисники Азовсталі завітали до кухні «МастерШеф».

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024

Що готувати для героїв на реабілітації? Чим їх здивувати і порадувати? Як зробити їх перебування на проєкті справжнім святом? Хвилюватися аматорам не довелося, адже відповіді знайдені. На кухню завітали улюблені учасники 12 сезону — Оля Рябенко, Ілля Харламов, Вікторія Науменко і Роман Нестерчук. Саме вони стали капітанами двох команд. Першою командою керували Оля та Ілля, другою — Віка та Роман. 

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024

Крім того, судді обрали Ірину та Катерину су-шефами, які і підібрали команди для першого випробування. Так, Катя працювала з Ольгою та Іллєю, а Ірина — з Вікторією та Романом. Ольга обрала концепцію запашної вечері вдома. Родинне коло, дім, затишок — найтепліші моменти життя будь-якої людини. А для військових це особливо важливо. Концепція Вікторії полягала у об’єднанні України: локальні продукти, регіональні кухні. 

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024

Перемогу здобули сині — команда Вікторії та Романа. А імунітет отримала Ірина, яка стала су-шефом. Чорні отримали Катерина, Артем та Галина.

Більше на тему: «МастерШеф»-13: рецепт, прихований в українській народній пісні

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024

Другий конкурс дозволив аматорам провести репетицію суперфіналу. Кожен вірить, що зможе поборотися за титул переможця. Об’єктивно визначати силу суперників — справжня привілегія професіоналів. За умовами конкурсу учасники мали обрати трьох найсильніших конкурентів, гідних суперфіналу. Трійка, яка отримала найбільшу кількість голосів — стали капітанами. Ними стали Аліна, Оля та Альона. Завданням було приготувати сет для фіналу.

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024 Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024 Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024

Хто залишив проєкт «МастерШеф»-13 у 9 випуску від 06.04.2024?

У 9 випуску в чорному опинилися Дмитро, Артем, Маргарита, Альона, Катерина та Галина. Вперше в історії битва чорних розпочалася з того, що учасники могли отримати білий до самого випробування. Для цього потрібно було бути кулінарно підкованим. Перед аматорами було 20 видів риби. Завдання — правильно назвати якомога більше риб. Так, Альона змогла зняти чорний ще до початку битви. 

Мастер Шеф 13 сезон: хто пішов у 9 випуску від 06.04.2024

На жаль, із завданням не впоралася Маргарита Крутько. Тож у 9 випуску від 06.04.2024 проєкт «МастерШеф»-13 залишила саме вона.    

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: