Серія 20 | 22.08.2019 | Сезон 1

Дивіться онлайн мелодраму Кріпосна серія 20 від 22.08.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ! Сьогодні ви побачите, як Олексій прийде до будинку Червінських, але не для того, щоб просити вибачення. Косач, дізнавшись, що в будинку Червінських побили кріпосну, відразу почав звинувачувати Григорія в безчесті. Щоб його слова не були настільки порожніми, той згадав, що всі поранення пана отримані не в бою, а нагороди його – обман. Почувши таке, той звинуватив Олексія в наклепі, але Косач не злякався, а наполіг на своєму і викликав пана Григорія на дуель.

Водночас, Григорій зі страху почав благати батька послати на дуель когось іншого, бо знає, що він стрілець поганий і йде на вірну смерть. Що ж тепер робитиме боягузливий Григорій і чи відбудеться дуель з Косачем?

Ну а пані Наталі не знаходить собі місця, та ще й сам Григорій відправив її до батька на кілька днів. Але що буде, коли вона дізнається про те, що її чоловік має намір стрілятися з паном Косачем? І на які ще хитрощі піде сам Гриша, щоб уникнути цієї дуелі? Дізнайтеся просто зараз у новій серії мелодрами Кріпосна від 22.08.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Кріпосна

Дивитися онлайн серіал Кріпосна – 21 серія від 26.08.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: