МастерШеф Діти

Євген Клопотенко отримав грант для зміни харчування в шкільних їдальнях

Переможець шоу «МастерШеф – 5» Євген Клопотенко отримав грант на написання та впровадження збірника рецептур для харчування в шкільних навчальних закладах. Чинний збірник рецептур був виданий ще в 1957 році, після чого дещо корегувався в 1984 і 1991 роках.

Як каже ідеолог та керівник проекту Євген Клопотенко, зміна харчування в шкільних їдальнях позитивно позначиться як на здоров’ї дітей, так і на підвищенні культури харчування в Україні в цілому.

«Збірник рецептів розроблявся в повоєнний час, і головними критеріями тих років були калорійність і поживність. Наприклад, манка – не корисний, але дешевий, простий і калорійний продукт. І через півстоліття для дітей готують за тими ж технологіями: подають манку з грудочками і кип’яченою сметаною, злиплий рис та гумовий гуляш. Шкільне харчування – частина навчального процесу. Чому б нам реформувати не тільки шкільну програму, але й шкільне харчування?»

C49A0130

Фундація Ашан для молоді виділила для реалізації проекту 314 580 гривень. Ці гроші підуть на оплату роботи кухарів, дитячих дієтологів, технологів, редакторів, фотографа, адміністрування проекту, рекламної кампанії, купівлю продуктів харчування для розробки рецептів, а також більша частина бюджету – на отримання дозвільної документації від державних органів, сертифікацію кожного рецепту і рекомендації МОЗ.

«Цей проект відображає нашу нову концепцію, що направлена на щоденне покращення якості життя, піклування про здоров’я та добробут», – коментує Мануель Бальсольє, директор магазину «Ашан Райдужний», що стане відповідальним за партнерство з Євгеном Клопотенко.

Проект буде реалізовано спільно з благодійною організацією «Фонд лідерських ініціатив» та громадською організацією «Ангели школи».

На реалізацію проекту і його впровадження в перші школи піде, як оцінює Євген Клопотенко, близько 6 місяців.

IMG_7010small

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: