Холостяк

Роза Аль-Намрі розповіла, як стала телеведучою

10 років поспіль чарівна Роза Аль-Намрі йшла до своєї мрії – стати телеведучою. Зараз вона успішна і впізнавана. Яким був шлях дівчини, дізнайтеся в матеріалі.

роза 3

Роза Аль-Намрі переконана, що без роботи над собою не буде результату.

«Іноді в перервах між телезйомками я викладаю, і дівчата мені ставлять запитання: «Ось, можливо, треба потрапити в шоу, і ти відразу ж станеш там телеведучою?». Безумовно, якщо Вам пощастить, і Ви після участі в якомусь шоу станете ведучою – оплески, браво, це дуже добре, але всі чомусь вважають, що все відбувається саме собою, і навіть ці тисячні лайки в Інстаграм. Але одна тільки популярність не допомагає стати ведучим, ведучим допомагає стати величезна робота над собою», – пояснила Роза Аль-Намрі.

«Я пам’ятаю, коли я починала працювати на національному радіо «Україна», у мене спочатку не було зарплати, потім я заробляла близько 200 гривень на місяць, але при цьому я працювала 17-18 годин в день. Мої батьки поїхали на радіоринок купувати радіоприймач, тому що мою FM-хвилю звичайне радіо не приймало, і там я працювала рік, набиралася досвіду і вчилася, вчилася, вчилася. Але я завжди хотіла вести тільки найкраще шоу, і були різні пропозиції за ці 10 років», – зізналася дівчина.

Роза 2

Однак легким шлях Рози Аль-Намрі до мрії не був. Вона відчула не тільки смак успіху, але й почула не одну відмову у своєму житті.

«І кастинги були, які я провалювала, і говорили мені, що я взагалі ніколи в житті не стану телеведучою, у мене нічого не вийде. Різні ситуації були, але зараз, мені здається, що всі вони загартовують, формують інтереси особистості, саму особистість», – поділилася Роза Аль-Намрі.

«Для мене найгірший стан – це бути дуже серйозною і зосередженою, коли нічого не цікаво навколо. Я не знаю, але у хвилини відчаю спрацьовує, можливо, просто віра в себе. Я ніколи не оглядалася ні на кого, ніколи не дивилася, що у кого і як виходить, не думала «а чому у мене не виходить», я просто весь час працювала. Навіть якщо у мене щось не виходило, я продовжувала працювати і завжди знала, що це моя улюблена справа, вона завжди буде зі мною, і ось в ці хвилини тільки ці слова мені допомагали. Тільки робота», – розповіла ведуча пост-шоу «Як вийти заміж».

Читайте також: Як пройти кастинг в шоу «Холостяк»? Думка Рози Аль-Намрі

Доброта і чуйність дівчини лише допомагають їй по життю. «У мене ніколи не було ситуацій, коли мені доводилося через когось або щось переступати, я для себе обрала шлях терпіння, повчання, чесний щирий шлях. Мені і зустрічаються такі люди, і я щаслива, що моя кар’єра почалася саме на каналі СТБ, тому що саме там я зустріла таких людей, які повірили в мене, і у мене все вдавалося. Найголовніша перемога – це те, що мене оточують такі люди», – відзначила Роза Аль-Намрі.

За матеріалом: hochu.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: