Холостяк

Як пройти кастинг в шоу «Холостяк»? Думка Рози Аль-Намрі

4 сезони поспіль чарівна ведуча Роза Аль-Намрі прикрашає пост-шоу «Як вийти заміж». Дівчина не з чуток знає, як це – бути учасницею романтичного реаліті, адже сама брала участь у 4-му сезоні шоу. Дізнайтеся, чим корисний проект «Холостяк» для жінок, на думку Рози Аль-Намрі, та якою потрібно бути, щоб пройти кастинг в шоу.

Читайте також: Холостяк – інформація про кастинги 8 сезону шоу в Україні

Роза Аль-Намри

«Холостяк» – це шоу про кохання, шоу про жінок, про те, як поводяться жінки і чоловіки… Я колись говорила, що це шоу, як енциклопедія кохання, тому я закликаю всіх жінок дивитися і «Холостяк», і пост-шоу «Як вийти заміж», тому що кориснішого, добрішого і прекраснішого немає нічого», – повідомила ведуча.

Спостерігаючи за учасницями проекту, глядачки нерідко пізнають себе в них.

«Я зустрічаючись з багатьма дівчатами щодня і можу сказати, що кожна глядачка намагається знайти себе в наших героїнь – і знаходить. Адже всі дівчата неймовірно різні», – відзначила Роза Аль-Намрі.

Всі Холостячки – емоційні та яскраві дівчата. Ведуча пост-шоу розповіла, якою потрібно бути, щоб пройти кастинг: «Скажу чесно, я не знаю, що треба робити для того, щоб пройти кастинг. Кастинг проходять ті, хто в першу чергу є самим собою, і це головне. Немає ніякого секрету».

Читайте також: Голосування – кого вибере Дмитро Черкасов в фіналі шоу

как выйти замуж

«Я пам’ятаю, коли я була на кастингу на шоу «Холостяк», то його пройшла саме тому, що була такою, яка я. У нас була навіть окрема програма, присвячена кастингу, в якій показували, як дівчата одягають різні цікаві костюми, як підбирають образи. Сьогодні вона, наприклад, прийшла в одному образі, завтра в іншому, але на жаль, у неї нічого не вийшло – кастинг вона не пройшла. Найголовніший секрет – це залишатися собою», – додала східна красуня.

Також Роза Аль-Намрі зізналася, що на проекті у неї немає улюблениць. «Мені близька кожна дівчина, яка приходить до мене в студію вже який рік поспіль, і найближча дівчина для мене – це сама я, тому що я сама брала участь в цьому проекті. Іноді, коли мені стає сумно чи погано, або я забуваю про якісь секрети стосунків з чоловіками, я переглядаю третій сезон і згадую, які ж секрети і хитрощі я використовувала, щоб отримати своє кохання», – поділилася ведуча пост-шоу.

Роза

«Щороку в шоу беруть участь абсолютно різні чоловіки і різні дівчата. Що цікаво, коли я починала вести проект «Як вийти заміж», дівчатам, які дивилися його, було 15 років. Вже пройшло 5 років, і зараз цим дівчатам по 20 років, і вони вже стали учасницями проекту «Холостяк», і я бачу наскільки вони різні, наскільки іншими вони стали. Дівчата стали сильнішими, більш емоційними, більш волелюбними, тому що, мабуть, такі чоловіки їх оточують. За цим дуже цікаво спостерігати, цікаво бачити, як на твоїх очах змінюється покоління жінок України. Щороку я сама ловлю себе на думці, наскільки цікаві жінки і наскільки вони всі різні, які різні методи вони використовують у стосунках з чоловіками. Кожен сезон я черпаю і черпаю для себе все нове й нове. Іноді мені стає страшно, тому що часом здається, що мені дуже легко з чоловіками через те, що я веду пост-шоу «Як вийти заміж»», – зазначила Роза Аль-Намрі.

За матеріалом: hochu.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: