Холостяк

Роза Аль-Намрі про розставання з онуком Ади Роговцевої: Ми пішли різними шляхами

Ведуча пост-шоу «Як вийти заміж» Роза Аль-Намрі вперше розповіла про розставання з онуком Ади Роговцевої. Ексклюзивними подробицями особистого життя, спогадами з дитинства, історією участі в шоу «Холостяк»-3 та успішного шляху на телебаченні ведуча телеканалу СТБ поділилася в інтерв’ю для журналу «Караван історій».

490A0469

У свіжому випуску популярного видання Роза Аль-Намрі вперше відверто розповіла про стосунки з онуком відомої актриси Ади Роговцевої Олексієм. Ведуча спростувала чутки про заміжжя та розкрила справжню причину розриву їхніх стосунків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рожден Анусі: Я готовий одружитися!

«Ми з Льошею ніколи не були одружені, — розповідає Роза. — Відомі особистості часто привертають до себе увагу жовтої преси, й ми не стали винятком. Те, що про нас писали, було неправдою. Ніхто у нас нічого не уточнив, не спитав… Як я могла піти від чоловіка, якщо ні весілля, ні, власне, чоловіка, не було?»

Це рішення пара приймала з почуттям глибокої поваги одне до одного й розумінням життєвої ситуації. «Це було взаємне рішення. Ми виросли зі свого дитячого кохання й пішли різними шляхами», — резюмувала ведуча пост-шоу.

Більше цікавих подробиць читайте в ексклюзивному інтерв’ю з Розою Аль-Намрі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: