Холостяк

Роза Аль-Намрі поділилась секретами зваблення

Незмінна ведуча пост-шоу Роза Аль-Намрі «Як вийти заміж» з’явилася у проекті «Зважені та щасливі»-8. Дівчина провела майстер-клас поведінки з протилежною статтю. Які секрети зваблені відкрила Роза Аль-Намрі? Подробиці — у матеріалі!

роза аль-намри

Більше на тему: Максим Чмерковський опублікував рідкісне фото із сином

Відома ведуча Роза Аль-Намрі у своєму пост-шоу «Як вийти заміж» допомагає жінкам влаштовувати особисте життя. Яскрава дівчина точно знає, як справити незабутнє враження на чоловіків. Саме секретами зваблення вона поділилася із учасниками «Зважені та щасливі».

Ніжні жести, глибокий чуттєвий голос, щирість та цікаві жерти — саме ці атрибути зваблення Роза радить активно використовувати. Звісно, ми іноді боїмося проявляти увагу до протилежної статі, але про свої почуття завжди потрібно говорити вголос:

«Дівчата не бійтеся бути слабкими з чоловіками, адже вони наші захисники».

роза аль-намри

Більше на тему: Стильні образи Нікіти Добриніна: добірка фото

Усі люблять компліменти — і це факт. Роза Аль-Намрі вважає, що приємні слова для жінок та чоловіків — це спосіб відчути себе бажаними та отримати порцію позитиву. Кожне ласкаве слово здатне змінити життя коханої людини у кращий бік.

Донедавна Роза Аль-Намрі мала теж проблеми з зайвою вагою. Активно працюючи над власним тілом, вона втратила 20 кг та реалізувала себе як талановита ведуча. Роза надихнула героїв «Зважені та щасливі», змусила їх вийти із зони комфорту та навчила методам зваблення.

Більше на тему: Як себе мотивувати: методи від головного героя «Холостяк»-9 Нікіти Добрынина
Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: