Вечір з Наталею Гаріповою

Риболовля та уроки зваблення: Даша Астаф’єва на шоу «Вечір з Наталею Гаріповою»

Сьогодні, 5 травня, ви побачили 10 випуск програми «Вечір з Наталею Гаріповою». У ведучої в гостях побувала спокуслива та сексуальна Даша Астаф’єва. Наталя намагалася розгадати секрет сексуальності зірки та випитати деякі секрети про її колег по шоу-бізнесу. Як Даші Астаф’євій вдається завжди виглядати спокусливо, кого з українських зірок вона бачила голим і що пов’язує її з риболовлею – читайте в матеріалі та дивіться у відео.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Дашею Астаф’євою

У 10 випуску гумористичного шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» ведуча намагалася випитати у Даші, як їй вдається завжди бути такою сексуальною. Для цього Наталя спробувала повторити фотографії, на яких Даша виглядає дуже спокусливо. Та чи вийшло це у ведучої?

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Дашею Астаф’євою

Даша – модель і часто позує художникам. Навіть планує з часом зробити благодійну виставку з картинами, на яких модель зображена оголеною. Вона також зізналася, що сама захоплюється живописом. Малює в стилі наїв і останнім часом у гіперреалізмі. Аби перевірити зірку, Наталя приготувала для неї гру. Даші потрібно було вгадати свої пісні, які малювала ведуча. А Наталі – проекти телеканалу СТБ в авторстві Даші Астаф’євої.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Дашею Астаф’євою

Дізналася Наталя Гаріпова і про незвичайне як для такої спокусливої ​​дівчини захоплення Даші Астаф’євої – риболовлю. Поговоривши про те, хто на що ловить і які вудки кращі, Наталя запропонувала перейти до справи. З акваріума Даша повинна була виловлювати рибок. Але не простих – на кожній з них була фотографія зірки українського шоу-бізнесу. Хто буянить, коли вип’є, хто заводить Дашу Астаф’єву та чим пахне Андрій Данилко?

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Дашею Астаф’євою

Хто з українських зірок друзів Даші Астеф’євої допомагав їй виграти танцювальний батл з Наталею Гаріповою? Як знімалися еротичні сцени у фільмі «Свінгери» та як звучить найсексуальніше у світі хропіння?

Дивіться випуск 10 шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» на відео прямо зараз!

Video: Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск з Дашею Астаф'євою

5 травня в випуск 10 шоу Вечір з Наталею Гаріповою в гості до ведучої прийшла Даша Астаф'єва. Які поради по сексуальності Даша дала глядачам і Наталії - читайте в матеріалі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: