Євробачення 2022

Джамала відповіла на вибачення Меладзе

Ми вже говорили про те, як Андрій Данилко відреагував на вибачення Костянтина Меладзе з приводу вибору представника від України на Євробачення 2017 – групи O.Torvald. Тепер ми звернулися з проханням до Джамали, щоб вона дала ексклюзивні коментарі для STB.UA з цього питання. Співачка, член журі національного відбору на Євробачення 2017 і переможниця Євробачення 2016 має повне право пояснити, чому категорично не згодна з думкою музичного продюсера Костянтина Меладзе.

elbU4FzJ0uM

«Я абсолютно не згодна з тим, що журі Національного відбору мають вибачитися за свій вибір, і особисто я ні за що вибачатися не збираюся. Колективний бал від журі співпав з балом, який O.Torvald отримали за результатами глядацького голосування, тобто і журі, і глядачі проголосували за цього учасника разом.

Читайте також: Джамала спростувала грубий коментар про MELOVIN

Євробачення – це конкурс, немає ніяких гарантій, результати непередбачувані. Всі пророкували перемогу виконавцю з Італії, а виграв португалець. O.Torvald гідно виступили на конкурсі, вони були єдиною рок-групою, і цим, в тому числі, відрізнялися від всіх інших учасників. Я вітаю Женю Галича і хлопців з O.Torvald з чудовим виступом!

Читайте також: Джамала народила первістка. Ім’я та стать дитини вже відомі

В оцінках конкурсу мене вражає інше. Кажуть про місце, яке посів O.Torvald, при цьому не надаючи значення тому, що від України виступило два додаткових учасника, які ніколи не мали ніякого відношення до цього конкурсу! Такого раніше ніколи в жодній країні не відбувалося. Мільйони глядачів дізналися про ONUKA і Monatik. Вони отримали унікальну можливість показати свою музику всьому світу, минаючи Національний відбір і місяці підготовки, тільки тому що «Євробачення» проводилося в Україні. Сцену «Євробачення» потрібно заслужити, перемогти у відборі, пройти всі ці етапи і тільки після цього виступити, тому що зазвичай крім конкурсантів на «Євробаченні» виступають тільки великі світові зірки рівня Джастіна Тімберлейка. Цього року наша країна отримала можливість представити цілих п’ять артистів! Це величезна перемога української музики!» – аргументувала Джамала.

Читайте також: O.Torvald на Євробаченні 2017 – офіційний коментар групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: