Евровидение 2022

Після Євробачення 2017 прихильників України в ЄС стало більше

Євробачення 2017 завершилося майже три тижні тому. Для України цей конкурс став індикатором того, наскільки країна готова бути частиною Європи не тільки географічно, але й ментально. Україна настільки сподобалася гостям Євробачення 2017, що, судячи з опитування іноземних візитерів, кількість прихильників присутності нашої країни в ЄС помітно збільшилася.Generated by  IJG JPEG Library64% опитаних гостей конкурсу з країн ЄС зазначили, що тепер більше бажають бачити Україну членом ЄС. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення Інституту світової політики 9-13 травня.

«Якщо до Євробачення кожен четвертий (24%) асоціював Україну з війною, то після кількох днів у Києві «військова асоціація» зникла взагалі. Іноземці відзначили (34%), що тепер головна асоціація з Україною – «гостинність, чудові позитивні люди», – розповіла Директор ІСП Альона Гетьманчук.Generated by  IJG JPEG LibraryЗарубіжні візитери Євробачення оптимістично оцінили європейські перспективи України.

«Досить несподівано більше половини опитаних (54%) заявили, що Україна стане членом ЄС вже в наступні п’ять років», – зазначив Сергій Солодкий, перший заступник директора ІМП.

Ще один важливий момент, незважаючи на те, що Росія намагається нав’язати іноземцям уявлення про конфлікт на Донбасі як суто внутрішній, 70% опитаних чітко визначили конфлікт як міждержавний – між Росією і Україною. Лише 4% вважають конфлікт – громадянською війною.

Всього методом комп’ютеризованого особистого інтерв’ю було опитано 1060 респондентів у віці від 18 років, які не є громадянами України і приїхали в Україну з нагоди проведення пісенного конкурсу «Євробачення 2017».during the first semi final of the 62nd Eurovision Song Contest at International Exhibition Centre (IEC) on May 9, 2017 in Kiev, Ukraine. The final of this years Eurovision Song Contest will be aired on May 13, 2017.

Джерело: eurovision.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: