Евровидение 2022

Сестра переможця Євробачення 2017: я бачила в його очах кожне слово

Перемогу у 62-му міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2017 здобула Португалія. Представляв країну 27-річний Сальвадор Собрал з піснею «Amar pelos dois», яку для нього написала рідна сестра Луїза. «Моя сестра – кращий композитор!»

Читайте також: переможець Євробачення 2017 Сальвадор Собрал розповів про свою пісню!

собрал-3

В інтерв’ю переможець Євробачення 2017 Сальвадор Собрал розповів про те, що підтримка сестри, яка поки проходив конкурс була присутня поруч з ним, важлива для нього:

«Якщо я можу принести у світ музики щось нове своєю творчістю, то це прекрасно. Але частина цих змін відбувається завдяки моїй сестрі Луїзі».

Сестра переможця Євробачення 2017 написала для нього переможну пісню та стежила за процесом підготовки до виступу. Луїза Собрал вважає, що брат виконав цю пісню так, аби виграти, тому дівчина не сумнівалася у перемозі хлопця: «Іноді мені здається, що я дам братові заспівати Happy Birthday, і він це зробить блискуче. А коли Сальвадор виконував «Amar pelos dois», я бачила в його очах кожне слово. Він зробив її особливою».

Читайте також: переможець Євробачення 2017 — Сальвадор Собрал!

сестра-собрал

Також Луїза Собрал розповіла, що пісня, яку написала для брата під назвою «Amar pelos dois», про безнадійну та самовіддану любов. Але незважаючи на таку складну тему, пісня проста для слухача.

«Коли я думала про цю пісню, то уявляла, що людей залучить її простота. Саме вона відрізняла «Amar pelos dois» від інших пісень, які звучали на конкурсі. А те, як мій брат її виконав – це основне», – розповіла сестра переможця Євробачення 2017 Луїза Собрал.

Коли Сальвадор Собрал вийшов на сцену Євробачення 2017 вже як переможець, то виконав пісню «Amar pelos dois» разом зі своєю сестрою Луїза Зібрав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: