Щоденник нацвідбору Євробачення: O.Torvald та інопланетний MELOVIN у фіналі (ВІДЕО)
У когось там були сумніви, що Єті знає все? З самого початку я вболівав за гурт O’Torvald – і ось вони в фіналі! Ну й MELOVIN обрали, щоб інопланетні не образилися та не захопили Землю.
До речі, на останній півфінал приберегли все найгарячіше: “Поющіє труси” (які раптом стали Singing Pants), Віталій Козловський, Green Grey, Vivienne Mort i Ko. А ось і Манель Наваро, запрошений гість з Іспанії, який представлятиме країну на фіналі Євробачення 2017.
На перекурі спілкуємось із Настею Прудіус:
– Бачу, ти так само, як і я, одяг не носиш! – кажу їй, натякаючи на відверте вбрання.
Настя вихваляється іменитим українським брендом, каже, що сукня та білизна – дизайнерські.Нижню білизну вона так і не продемонструвала, але це компенсували красуні з “Поющіх трусов”. Вони пообіцяли напитися до втрати свідомості, якщо пройдуть до фіналу (шкода, ми цього не побачимо).
– Роздяганням зараз нікого не здивуєш. Якщо ми виграємо, шокуємо усіх – будемо одягатись! – кажуть дівки.А от Віталік Козловський цього разу прикрив свої мохнаті груди, а дарма, міг би й до фіналу дійти. Він, правда, намагався компенсувати це безкоштовним підмітанням сцени та крутими червоними ботами… Після виступу Данилко назвав його так лагідно – “кошенятком”, мабуть таки скучив за його виступами.
Між іншим, дуже здивували Green Grey. У монстрів української сцени не було й краплини репчику у виступі. Хлопці дали настільки незвичний для себе саунд, що Муріка навіть Джамала не одразу помітила. Але шоу було на висоті – чорні дреди, червоні капелюхи, димовуха та конфетті глядачам наостанок.
Звісно, важко не помітити неймовірних Vivienne Mort. Сама Джа зізналася, вони – інтелектуальний український мелос. Здається, аж занадто як для українського шоу-бізу, оскільки у фінал їх таки не взяли.