Евровидение 2022

Учасники так бажали потрапити на «Євробачення», що намагалися зламати сайт СТБ

З того моменту, як організатори Національного відбору оголосили про паралельний онлайн-конкурс, переможець якого гарантовано потрапить в прямий ефір Євробачення-2017, на сайт СТБ прийшло кілька сотень заявок. Композиції, які відповідали всім вимогам, були опубліковані на сторінці проекту. Деякі учасники не захотіли вести чесну боротьбу і вирішили прорватися в лідери онлайн-конкурсу шляхом шахрайства, яке, до того ж, наразило на небезпеку сайти холдингу StarLightMedia!
Generated by  IJG JPEG LibraryЯк виявилося, лідери голосування отримали свої «лайки» шляхом накрутки і цей факт був зафіксовано службою безпеки телеканалу СТБ.

«У вівторок, 8-го листопада, біля 16:00 наші технічні адміністратори виявили велику кількість записів в базу сайту «Євробачення», в зв’язку з чим нам довелося тимчасово призупинити голосування. Всі звернення були від ботів, а не реальних людей. Це з’ясувалося завдяки тому, що перебування на сайті кожного з цих «відвідувачів» тривало менше 1 секунди. За цей час можна завантажити сторінку сайту, а тим більше проголосувати», – повідомляють представники технічної підтримки.

Більш того, спроба втручання в базу даних серверів холдингу StarLightMedia на деякий час припинила і роботу сайтів холдингу: СТБ, Новий канал, ICTV. Для того, щоб усунути причини злому, довелося обмежити доступ до сайтів холдингу.

Читайте також: ведучим нацвідбору Євробачення 2017 буде Сергій Притула

«Нам дуже неприємно усвідомлювати, що деякі учасники вирішили прийти до успіху шляхом накрутки голосів. Дивно, що люди, які це робили, були впевнені, що такі дії будуть непоміченими. Технічні можливості сайтів холдингу StarLightMedia дозволяють відстежити спроби шахрайства. Тому ми просимо всіх наших користувачів і учасників різних конкурсів, зокрема «Євробачення», не вдаватися до нечесних методів боротьби», – каже головний редактор сайту STB.UA Юлія Петровська.

З огляду на всі обставини, ми змушені анулювати голоси учасникам, які викликали підозру служби безпеки, і зробити більш жорсткими правила онлайн-голосування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: