Євробачення 2022

Все, що ви хотіли знати про Національний відбір на «Євробачення-2017»

Пройшов майже місяць з моменту старту Національного відбору на конкурс «Євробачення-2017». Ми отримали величезну кількість анкет, але, на жаль, далеко не всі відповідають вимогам, які прописані в правилах участі. Щоб розставити всі крапки над «і», ми вирішили ще раз нагадати, якою має бути пісня, щоб її відправили на розгляд Костянтину Меладзе або на онлайн-голосування.укрДля участі у Національному відборі на конкурс «Євробачення-2017» потрібно представляти власну пісню?

Так, необхідно представити виключно(!) авторську пісню, яка до 1.09.2016 не була оприлюднена (в соціальних мережах, на YouTube, на концертах і публічних заходах).

До якого числа можна подати заявку на участь у Національному відборі?

Подача заявок для онлайн-голосування здійснюється з 1 вересня 2016 року по 10 січня 2017 року. В цей період Ви можете надіслати свою анкету і Костянтину Меладзе.

Виступ учасника може бути записано в форматі аудіо або обов’язково відео?

Ми розуміємо, що не у кожного музиканта є можливість зняти кліп, тому ви можете надати нам аудіозапис. Нагадаємо, що композицію необхідно «залити» в мережу, наприклад на YouTube, і опублікувати посилання в анкеті у графі «Url відео».

Чи буде відбуватися набір волонтерів для «Євробачення-2017» року?

Питаннями проведення безпосередньо самого конкурсу «Євробачення-2017» в Україні займається «UA: Перший», тому ми не можемо відповісти на це питання.

Важлива інформація!

Анкети, які відповідають усім перерахованим вище вимогам, надіслані для участі в онлайн-голосуванні, автоматично потрапляють і на розгляд до Костянтина Меладзе. Тому не варто відправляти заявку двічі.

Якщо ж ви НЕ бажаєте брати участь в онлайн-голосуванні, то надсилайте заявку учасника виключно Костянтину Меладзе.

Також, просимо перед тим, як відправляти анкету, уважно прочитати правила участі у Національному відборі «Євробачення-2017».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: