ДНК. Свої

«ДНК. Свої»-3 випуск 9: Три дивовижні історії кохання людей, які не втратили надію на життя в умовах війни

Ще одна тема, що болить багатьом українкам — очікування коханого з війни. Це відчуття неабияк знайоме героїням проєкту «ДНК.Свої» з Тетяною Висоцькою. 28 квітня о 21:50 в ефірі телеканалу СТБ глядачі побачать три історії про силу кохання, яку не зламати жодній війні. Не пропустіть 9 випуск проєкту «ДНК.Свої».

ДНК. Свої 3 сезон: історія 9 випуску від 28.04.2024

В Україні під час війни відбуваються неймовірні історії кохання, які розчулюють до сліз. Жінки, чекаючи своїх чоловіків з війни, переживають неймовірний страх та невизначеність. Але як сталеві квіти, вони тримаються і вірять повернення своїх коханих.

Одна з таких історій — про молоду жінку, яка разом з чоловіком потрапила у полон під час війни. Там вона дізналася, що вагітна. Після звільнення з полону вона народила сина і зараз очікує повернення свого коханого.

Друга історія розповідає про жінку, яка безперервно шукає свого зниклого коханого. Вони не встигли побратися, але у них є маленький син, якого він ще ніколи не бачив.

Більше на тему: У 8 випуску «ДНК. Свої» допоміг людям, які провели своє дитинство в інтернаті, знайти рідних та дізнатися правду

Відчуття очікування знайоме і ведучій Тетяні Висоцькій, оскільки її чоловік з перших днів війни захищає Батьківщину.

«Це дуже драматичний і важливий випуск. Він про біль втрати і надію очікування. І взагалі — як це, чекати і як цьому вчитися, щоб зберегти себе у цьому виснаженні. Я побачила таких мужніх дівчат, що повірте, вони надихають лише своєю силою!», — розповідає ведуча.

Video: ДНК. Свої 3 сезон: історія 9 випуску від 28.04.2024

9 випуск проєкту ДНК. Свої 3 сезон – три історії кохання людей, які не втратили надію на життя в умовах війни. Не пропустіть 9 випуск ДНК. Свої 3 сезон від 28.04.2024

Не пропустіть щемливі історії кохання вже цієї неділі, 21 квітня о 21:50 проєкту «ДНК. Свої» на улюбленому телеканалі СТБ.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: