ДНК. Свої

«Таємниці ДНК»-3 випуск 7: зустріч батька з сином через 30 років

Цілих 30 років Сергій жив із сумнівами, що в нього таки є син. Зараз він має все: кохану дружину, дитину й улюблену роботу. Проте не почувається щасливим, адже всі ці роки підозрює, що десь живе його невизнаний син. У 7 випуску «Таємниць ДНК»-3 команда проєкту з’ясувала правду і допомогла Сергієві отримати відповіді на всі головні питання життя! Більше — в матеріалі. 

Таємниці ДНК 3 сезон 7 випуск: що показав тест ДНК

До студії завітав 51-річний Сергій і розповів про свій здогад, що в нього таки є син від попереднього шлюбу. Його перша дружина має 30-річного сина Святослава. Проте коли хлопчик народився, чоловік запідозрив, що той йому не рідний. Ба більше, Сергієва мати була проти цих стосунків, тож він вирішив піти з сім’ї.

Більше на тему: «Таємниці ДНК»-3 випуск 6: чим завершився бій за спадок?

Варто зауважити, що Сергій аж до самої смерті матері не був сепарований від неї, тож постійно робив те, що вона йому наказувала. Ба більше, мати ніколи не хотіла відпускати сина в самостійне життя. Коли вона померла, Сергій відчув не тільки біль через утрату, а й величезний сором від усвідомлення того, що накоїв у минулому. 

Таємниці ДНК 3 сезон 7 випуск: що показав тест ДНК

Тетяна — перша дружина Сергія  — приїхала до студії і розповіла, що одного дня отримала телеграму зі звісткою, буцімто чоловік загинув в автокатастрофі. А все через те, щоб не сплачувати аліментів. Проте Сергій зауважив, що про цю телеграму нічого не знав. 

Таємниці ДНК 3 сезон 7 випуск: що показав тест ДНК

Ведуча Тетяна Висоцька відкрила конверт із результатом тесту ДНК. Імовірність того, що Сергій є батьком Славка, склала 99,9%. Після оголошення результатів Славко вийшов до студії. Він зміг вибачити батькові. А після зйомок Сергій приїхав у гості до сина.

Таємниці ДНК 3 сезон 7 випуск: що показав тест ДНК

Video: Таємниці ДНК 3 сезон 7 випуск: що показав тест ДНК

Що вдалося встановити команді проекту Таємниці ДНК і які результати показав тест ДНК у 7 випуску 3 сезону Таємниці ДНК від 16.03.2021 - читайте в матеріалі

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: