ДНК. Свої

«Таємниці ДНК»-3: історія 3 випуску і чорна магія проти тесту ДНК

У 3 випуску проєкту «Таємниці ДНК»-3 з’ясовували правду в історії, яка від початку не викликає довіри. Невже дружина за допомогою чорної магії намагалася нав’язати чоловікові чужих дітей? Приголомшливі подробиці — дізнайтеся в нашому матеріалі.

Таємниці ДНК 3 сезон 3 випуск: що показав тест ДНК

36-річний Віктор з Рівненщини розповідає, що в нього була зразкова родина з двома дітьми. Проте одного дня він довідався, що його кохана — підступна жінка, яка веде подвійне життя. Наталя зраджувала йому, у чому сама зізналася. Ба більше, сказала, що діти також можуть бути не від нього. 

Більше на тему: «Таємниці ДНК»-3 випуск 2: українсько-французька історія пошуків двох сестер

Коли правда викрилася, жінка подала на розлучення. Згодом Віктор зрозумів, що був дуже прив’язаний до дружини через чорну магію та приворот. Доволі часто Наталя їздила до ворожки, щоб дізнатися про майбутнє. Тим часом чоловікові ставало дедалі гірше, з’явилися болі в спині.

Таємниці ДНК 3 сезон 3 випуск: що показав тест ДНК

Згадуючи про одруження, Віктор розповів, що не хотів укладати шлюб, проте його змусила родина дівчини. Тож він не став сперечатися. Згодом з’явилися діти. 

А от сама Наталя має іншу версію. Мовляв, завжди була вірною дружиною, яка ніколи не зраджувала чоловікові. Причиною недовіри є наклепи людей, які запевняють Віктора, що діти не його. 

Таємниці ДНК 3 сезон 3 випуск: що показав тест ДНК

Теща також завітала до студії, де емоційно повідомила, що ніколи не займалася магією. Усі поїздки до цілительки мали на меті вилікувати хвору спину Наталі. 

Таємниці ДНК 3 сезон 3 випуск: що показав тест ДНК

Усі крапки над «і» розставив генетичний тест. Імовірність того, що Віктор є батьком усіх дітей Наталії, склала 99,9%.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: