ДНК. Свої

«Таємниці ДНК»-2 14 випуск: результати генетичного тесту на етнічне походження та родинний зв’язок

Герой 14 випуску проєкту «Таємниці ДНК»-2 не знає свого ані справжнього імені, ані віку, ані національності. Хлопець пам’ятає, як у дитинстві називав себе Едо. Ба більше, тривалий час жив у лікарні, де познайомився з бабусею Ганною, яка почала ним опікуватися. Однак через кілька років жінка зникла. Тож Едик хоче знати, хто він за національністю? Ким для нього є бабуся Ганна? Команда проєкту «Таємниці ДНК» впродовж пів року проводила власне розслідування, щоб допомогти Едуардові зрозуміти, хто він є.

Таємниці ДНК-2 випуск 14: що показав генетичний тест

У студії хлопець розповів, що в дитинстві пробув цілих два роки в лікарні. Там йому навіть вигадали дату народження. Щасливим періодом було спілкування з бабою Ганею, яка інколи брала його до себе в гості. Після перебування в лікарні Едо направили в інтернат до Червонограда. Навіть там бабця навідувалася регулярно. Проте з часом жінка з’являлася дедалі рідше. А згодом перестала приїжджати.

Більше на тему: «Таємниці ДНК»-2 13 випуск: батько-зрадник чи мати-брехуха?

Виходець з інтернату пішов навчатися. Проте держава не забезпечила Едо житлом, тож хлопцеві довелося йти до дитячого будинку. Там він працює сторожем і доглядає за територією, облагороджує клумби. Вихователі інтернату розповіли, що Едо для всіх дітей став вірним другом і порадником. Чоловік, як ніхто інший, добре розуміє проблеми тих, хто там живе.

Таємниці ДНК-2 випуск 14: що показав генетичний тест

Та наразі головна мета для хлопця — знайти родичів. До студії завітали Євгенія та Ольга — родина головного лікаря, який хотів усиновити хлопця. Ще коли Едо жив у лікарні, своїм батьком він називав саме його. Проте за рік чоловік помер. 

Таємниці ДНК-2 випуск 14: що показав генетичний тест

Жінки запевняли, Едик має ромське походження. До студії приїхала пані Галина, яка одного дня прийняла Едо у себе в хаті. Родина циган жебракувала і залишила маленького хлопчика в неї вдома. Проте Едо кульгав, тож Галина привезла його до лікарні.

Таємниці ДНК-2 випуск 14: що показав генетичний тест

Команда проєкту «Таємниці ДНК» пів року займалася пошуками родичів. Журналістам вдалося знайти родину корінних ромів, які живуть на кордоні зі Словаччиною. 45-річний Микола розповів, що 25 років тому серед білого дня зник його кульгавий син. Чоловік вважає, що його викрали інші цигани. До студії проєкту «Таємниці ДНК» приїхала Ольга, яка є імовірною сестрою Едуарда. Проте тест ДНК показав 0% рідства.

Таємниці ДНК-2 випуск 14: що показав генетичний тест

Щоби прояснити краще ситуацію, Тетяна Висоцька відкрила конверт із генетичним тестом на етнічне походження. Він показав, що Едо має коріння і в Європі, і в Індії. 

Команда проєкту також знайшла родичку баби Гані, адже вважала, що якийсь родинний зв’язок у покійної бабусі з Едо таки був. Племінниця баби Ганни розповіла, що дуже давно її тітка стверджувала, ніби Едо її онук. Тож команда звернулася до пані Наталі — доньки бабусі Ганни. Проте жінка була агресивно налаштована, стверджуючи, що це не її син. Тож категорично відмовилася приїжджати до студії. А от її донька Вікторія пройшла тест ДНК. Адже вважає, що має право на спілкування з рідним братом, якщо він таки є. Тетяна Висоцька відкрила конверт з результатом тесту ДНК Едо і Вікторії, який показав вірогідність рідства 99,9%. Тож Едо знайшов рідну сестру Вікторію і тітку.

Таємниці ДНК-2 випуск 14: що показав генетичний тест

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: