ДНК. Свої

«Таємниці ДНК»-2 випуск 10: Зраджений молдаванин чи патологічний ревнивець?

Федір і Ольга прожили разом 23 роки. Мають чудових дітей, побудували гарний дім і виростили розкішний сад. Аби прогодувати родину, Федір багато часу перебував на заробітках. Та одного дня, як грім серед ясного неба, дізнався, що кохана зраджує його. Виникло логічне запитання, чиїх дітей виховує Федір? Усі крапки над «і» розставив результат генетичного аналізу наприкінці 10 випуску проєкту «Таємниці ДНК»-2. Більше — в матеріалі.  

Таємниці ДНК-2 випуск 10: що показав тест на батьківство

Федір приїхав до студії, де розповів, що Ольга категорично відмовлялась виходити за нього заміж, аргументуючи це соціальними виплатами для матері-одиначки. Проте Федір наполягав на повноцінній сім’ї. Стараючись для родини на заробітках, чоловік надсилав усі гроші додому. Проте одного дня Федір дізнався, що в Ольги є інший чоловік. Про це почали говорити сусіди й родичі. До того ж діти взагалі мають інше по батькові. 

Більше на тему: «Таємниці ДНК»-2 випуск 9: що показав тест на батьківство

У студію завітав В’ячеслав ― чоловік, до якого нібито пішла Ольга. Він зізнався, що знайомі вони не так давно. Інтимних стосунків у них не було, а час проводять разом лише за чашкою кави.

Таємниці ДНК-2 випуск 10: що показав тест на батьківство

Федір поділився ще однією підозрою. Ольга працювала в обмінному пункті з чоловіком на ім’я Григорій. Вони часто проводили час разом. Тож і з ним вона могла зраджувати. Мати Григорія приїхала до студії, аби спростувати всі наклепи. Мовляв, її син ніяких стосунків з Ольгою не мав. А про Олю може сказати лише позитивні речі. Вона гарна мати, господиня і вірна дружина. 

Таємниці ДНК-2 випуск 10: що показав тест на батьківство

Ольга розповіла свою правду. Всіх дітей вона записала на Василя, тому що раніше Федора звали саме так. Ба більше, у чоловіка є ще діти в Молдові від іншої жінки. Вони народилися у той час, коли Оля була вагітною. Спільне життя було жахливим, чоловік бив її, погрожував на ґрунті ревнощів. Як доказ жінка принесла заяви, з якими зверталася в поліцію через побиття співмешканцем. Наразі триває слідство.

Таємниці ДНК-2 випуск 10: що показав тест на батьківство

Наприкінці випуску ведуча Тетяна Висоцька відкрила конверт з результатами тесту ДНК. З’ясувалося, що вірогідність рідства Федора (Василя) і Ольжиних дітей становить 99,9%.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: