Детектор брехні

Video: Смотреть онлайн Часть 2, Сезон 9. Выпуск 16 от 23.05.2016

22-летняя Викторя Поротикова из Одесской области пришла на проект, чтобы откровенно рассказать мужу о своем нелегком детстве, а так же выяснить передается ли садизм генетически? Вы узнаете: понесла ли наказание мать Виктории, которая не только принуждала своих детей принимать участие в сексуальных извращениях, но и зарубила топором соседку прямо на глазах у шестилетней дочери? Почему соседи семьи Поротиковых, догадываясь обо всех издевательствах над детьми, все эти годы молчали о преступлениях? Почему родственники Виктории, несмотря на обещания поддерживать ее, сразу после участия в проекте отреклись от девушки? И ушел ли от Виктории муж после того, как она призналась, что зарабатывала проституцией?
Дивіться також
Детектор брехні Сезон 9 Випуск 16 Життя після сповіді: Вікторя Поротікова. Частина 2 з 5. Сезон 9. Випуск 16 від 23.05.2016
Випуск 16 | 23.05.2016 | Сезон 9

22-річна Вікторя Поротікова з Одеської області прийшла на проект, щоб відверто розповісти чоловікові про своє нелегке дитинство, а так само з’ясувати чи передається садизм генетично? Ви дізнаєтеся: чи понесла покарання мати Вікторії, яка не тільки примушувала своїх дітей брати участь в сексуальних збоченнях, а й зарубала сокирою сусідку прямо на очах у шестирічної дочки? Чому сусіди родини Поротікових, здогадуючись про всі знущання над дітьми, всі ці роки мовчали про злочини? Чому родичі Вікторії, незважаючи на обіцянки підтримувати її, відразу після участі в проекті відреклися від дівчини? Чи пішов від Вікторії чоловік після того, як вона зізналася, що заробляла проституцією?

Частина 1 з 5

Частина 2 з 5

Частина 3 з 5

Частина 4 з 5

Частина 5 з 5

Дивіться попередній випуск просто зараз!